1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Assassin's Creed III" z trybem multi i w Rzymie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DusiekPL, Luty 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Podczas rozmowy z inwestorami Ubisoft ujawnił ciekawe informacje na temat kolejnej odsłony serii Assassin's Creed. Gra będzie miała multi, a jej akcja będzie rozgrywała się w Rzymie.

Assassin's Creed II zdał się spełnić oczekiwania zarówno fanów serii, jak i recenzentów growych (średnia na MetaCritic wynosi 91%). Oczywiście Ubisoft nie ma zamiaru poprzestać na jedynie 2 częściach tak "sequelonośnej" marki i planuje kolejne części. Jak donosi serwis VG247, Ubisoft w rozmowie z inwestorami ujawnił, że kolejna gra z serii Assassin's Creed będzie posiadała sieciowy multiplayer z trybem "assassination".

Co więcej, Ubisoft zdradził też, że w następnym AC gracze znów pokierują Eziem. Tym razem jednak akcja gry będzie miała miejsce w Rzymie, gdzie swą siedzibę ma zakon Templariuszy. Florentczyk będzie oczywiście chciał zniszczyć tę organizację.
    Na razie nie wiadomo, czy wspomniana "kolejna gra" to Assassin's Creed III, czy też może jedynie dodatek do ACII. Biorąc jednak pod uwagę brak zmiany głównego bohatera, raczej chylimy się ku tej drugiej opcji.
    Jak wam się podoba tego typu bonus? W Bioshocku 2 dodanie multiplayera jeszcze miało sens, ale czy aby na pewno tak samo jest w przypadku Assassin's Creed?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Tryb multi..Ciekawe..Zdaje sie ze szykuje sie zabawa w zboczenca,bo podchodzenie od tylu ciezko w grze inaczej nazwac..

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kasa kasa kasa... kontrowersyjne multi przyciągnie wielu kupców...

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    i oby tak dalej jeśli dalej gra będzie tak dobra jak 1 i 2 to niech robią jak najwięcej dodatków i osobnych części a co do multi to może wyjść z tego całkiem ciekawa zabawa.

6. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Nie wyobrażam sobie 16 Ezio na jednej mapie w pełnym wyposażeniu :p Taż to rzeźnia na mapie będzie, a nie gra...

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    heh. A pamiętam zapowiedź , ze to wszystko mialo v\być w AC2. Ale widać Ubisoft postanowił zarobić i rozdzielić AC2 na 2 części , stąd pewnie Ezio w III części AC3. Ten biznes schodzi na psy.

8. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    assassination (ang. zabójstwo) czyli nic nowego - zgaduje że będzie to na bazie ochraniania VIP'a (jedna strona próbuje zabić - 2-a ochronić) albo kto zabije cel krótszym czasie. Nie wiem, pozostają nam jedynie spekulacje i domysły - ale wiem że multiplayer w AS3 nie będzie dobrym pomysłem, prawdopodobnie robią to dla lepszego rozgłosu.

PS. Coś w stylu Team Deathmatch nie było by złym pomysłem, jedna strona - rzymscy wojownicy , 2-a - Assassynowie. :rolleyes:

Czekam pilnie na AS3, jedna z tych udanych gier.
    Tylko żeby AS nie był odgrzewanym kebabem jak Halo... Twórcy doją z udanej serii co się tylko da, czy można ich winić?

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    eeee przesadzili z multi. Kompletnie sobie tego nie wyobrażam. Brak rozbudowanego systemu walki spowoduje, że pojedynki trwałyby w nieskończoność...

10. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    każda cześć była super,ubisoft wie co zrobić by gra była zajebis... ;)

11. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zdaje się, że w 2. części skoczyli „parę” lat do przodu względem jedynki. Tutaj mogliby zrobić większy krok - skoczyć do czasów współczesnych. Kilka takich wątków chyba było AC2 - przed przeniesieniem do kolejnych etapów głównej fabuły mogliśmy pobiegać po pomieszczeniach, a na końcu przyszło nam jeszcze walczyć. Chętnie pobiegałbym po budynkach i pomęczył się z kamerami i innymi zabezpieczeniami. Główny bohater jest sam w sobie „Assasynem” i w AC2 chyba przejął umiejętności swojego przodka, więc kolejna część AC mogłaby odbyć się bez tego całego Animusa. Wtedy byłbym bardzo zainteresowany, bo już mam trochę dość środowiska z 1. i 2. części.

12. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    żadnego AC w współczesnych czasach tuż to głupota, wyobrażacie sobie zamiast walki na miecze strzelanie z m4 albo m249 lub beretty m82 ?? (dla nie znających broni po nazwach (m4-karabin szturmowy m249-karabin maszynowy beretta m82-karabin snajperski)
    i w ten sposób z AC zrobi się GTA

13. Darknezz1

Darknezz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    AC II był za*******, ale czy z tym multiplayerem to dobry pomysł? Wydaje mi się , że niektóre gry po prostu tego nie potrzebują , a taką grą jest z pewnością Assasin's Creed

14. Zipek kg

Zipek kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    A ja uważam, że to może być ciekawe rozwiązanie z multiplayerem. Chętnie zagram w tym trybie jeżeli się ukaże :) a co do AC III wolałbym, aby był w innym okresie czasowym, gdyż gra dzięki temu stanie się wg mnie ciekawsza, ale nie uważam żeby współczesność była dobrym rozwiązaniem, może teraz czas na XVII-XVIII wiek?

15. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Nie chodzi o to. ta gra o której tutaj mówimy , to jest to jak miała wyglądać AC2 - Ezio , multiplayer. Ubisoft ją po prostu pociął na dwie części , żeby kasy więcej zarobić na serii :) Jeśli ukaże się AC4 to pewnie tam zobaczymy jakieś inne czasy przodków Desmonda.

16. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Co do multiplayera się zobaczy ale chciałbym by gra się przeniosła do Londynu( Sherlock Holmes). Dwójka pokazała na co stać ubisoft jak zrobią takie postępy jak miedzy 1 a 2 to kupuje w ciemno.

17. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Oj będzie się działo w Rzymie pomyślcie sobie te nawalankę MIODZIO :)

18. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    AC z multi,to będzie kicha.Ludzie non stop będą kontrować,bo co innego.To tak jak by zrobić "Tomb Raidera" lub Prince of Persje"Takie gry powinny zostać singlami.
    Kolejna część natomiast powinna pójść o kilkanaście/kilka set lat do przodu.Coś tak do okresu rozwiniętej techniki.4 to juz by mogły być czasy teraźniejsze z Desmondem w roli głównej.

19. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Zgadzam się. Na hama kasę wyciągają dając opcję , która w takiej grze nie powinna się znaleźć. Podobne mam zdanie o Uncharted 2 gdzie w multi biega kilku Natanów Drakeów na raz...

20. Czankaster

Czankaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ubisoft w portfel zaswędziło, nie dość że sequele będą wychodzić co rok, to jeszcze multiplayer pchają gdzie się da.

21. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ej panowie ale jeśli ktoś nie chce multiplayer to nikt go do tego nie zmusza więc nie wiem o co takie oburzenie, ja osobiście na pewno sprawdzę jak takie coś zadziała .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum