1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed IV: Black Flag - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Klaudia93

Klaudia93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    grałem u kumpla jakieś 30min i powiem że użytkowniczka Klaudia93 nie ma racji
    -grafika trochę lepsza od AC3 gdzie było ok
    grywalność ta sama
    fabuła dobrze sie zapowiada
    fajne smaczki dla wielbicieli "piratów"
    Moim zdaniem lepszy Assassyn od trójki

5. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra jest super. Pograłem z godzinę i naprawdę fabuła mnie wciągnęła jak cholera.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

2 użytkowników lubi ten post.
  6. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

nie ma to jak konstruktywna, pełna merytorycznej treści opinie o grze.

1 osoba to lubi.
  7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    grafika jest wporzadku jak na xboxa nie wiem czego sie spodziewałą kolezanka ale tutaj jest przyzwoicie
    gra sie rozkreca powoli chociaz fabuła zdaje sie byc bardzo ciekawa przynajmniej po2 godz grania ogolnie assassin wielki powrot

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak ktoś twierdzi ze grafika jest fatalna to napewno nie widzial wersji z ps3. tam to jest dopiero graficzna sieczka.
    gra sie naprawde rozkreca gdy dostaniemy wlasna łajbe i wody do eksploracji :D zapowiada sie kupa czasu gry.

9. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Niezle panowie :) nie można mieć juz własnego zdania? natychmiast stajecie murem ja się ciesze ze framerate jest znacznie stabilniejszy bo w AC3 była sieczka, i moim zdaniem grafika jest znacznie uboższa niz ta w AC3 posunę sie nawet dalej i powiem ze pewnie została specjalnie uszczuplona na rzec next-gena.

10. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Jak grafika została uszczuplona, to raczej na skutek wielkiego otwartego świata. Tym bardziej że singleplayer to tylko jedna płyta. Według mnie nie jest tragicznie, trzyma poziom poprzedniczek który mi na chwilę obecną w zupełności wystarcza, choć siłą rzeczy miejscami widać że konsole mają swoje lata i duże, wypełnione po brzegi otwarte lokacje current genom nie służą. Jak ktoś najbardziej w grach ceni grafikę to chyba lepiej poczekać na nową generację. Grałam tylko chwilę, ale pierwsze wrażenia pozytywne, zapowiada się mnóstwo roboty i masa czynności pobocznych poza głównym wątkiem. Klimat jest niezły, tak jak i lokacje. Póki co zapowiada się dużo lepiej niż poprzednie dwie osłony, nie dłuży się.

1 osoba to lubi.
  11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Potwierdzam. Grafika jest dużo uboższa, ale to aż tak nie przeszkadza. Fajnie, że rozwinęli motyw walki i pływanie na okręcie.

12. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro wszyscy zaczynają od grafiki to ja też - wygląda to fajnie, nie jestem w stanie ocenić czy lepiej czy gorzej od poprzedniczki. Na pewno gra zrobiła się bardziej kolorowa i wrzucili znacznie więcej cieni. Roślinność też prezentuje się lepiej. Czy się będzie podobać to już kwestia gustu, ja nie narzekam.
    Sama grywalność to już bardzo duży postęp - wszelkie aktywności poza głównym wątkiem fabularnym wciągają na długie godziny - po 8 godzinach gry jestem dopiero po misjach Nassau i póki co nie mam zamiaru kontynuować misji głównych - za dobrze się bawię na statku :)
    Zbieranie stało się wyjątkowo przyjemne i ogólnie według mnie wszelkie poboczne aktywności są skonstruowane najlepiej w całej serii.
    Główny wątek fabularny dopiero delikatnie ruszyłem więc za wiele powiedzieć nie mogę, rozwija się nieźle, początek jest nieco chaotyczny ale wszystko zaczyna się powoli wyjaśniać i układać. Dość mocno zainteresowała mnie kwestia misji w naszych czasach, chętnie zobaczę jak się to rozwinie.
    Poprzednia część jak dla mnie zabiła klimat AC i bałem się, że tutaj będzie podobnie przez motywy pirackie, jednak udało się to wszystko ładnie połączyć. Wystarczy tylko, że Edward założy kaptur i już gra zmienia się z opowieści o piratach w typowe AC, za co duży + dla twórców.

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne i wydaje mi się, ze wraz z postępami w grze będzie jeszcze lepiej.

7 użytkowników lubi ten post.
  13. czopka

czopka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra na poziomie poprzedniczki ma kilka minusów ale dla fana serii nie będzie to problemem. Jedyne co mnie martwi to brak wersji pl wiadomo coś czy w dniu premiery wyjdzie taka wersja napisy lub dubbing?

14. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra mega , troche irytujące błędy w walce jestem w stanie wybaczyć . Grałem w wszystkie części - 3 doszedłem do połowy i wywaliłem. Tutaj jest ok walki statków poezja . Można upgradować wszystko chyba :)) Są napisy pl !

15. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Tytuł duuuużo lepszy niż trójeczka. Poprzednią grę przemęczyłem do końca tylko po to, żeby zobaczyć co tam z końcem świata. Reszta dno.

Tutaj jest inaczej. Ciekawy scenariusz, Assassyni wreszcie pojawiają się w większych ilościach, a nie tylko zdrajca, stary dziad i jakiś indianer bez osobowości. Co do grafiki to się nie wypowiadam, bo nie ona jest najważniejsza.

Potwierdzam, jest wersja z polskimi napisami, szukać wstawki grupy SRT.

1 osoba to lubi.
  16. bendov

bendov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Osobiście mi gra się świetnie, czuć klimat piratów ale też nie traci ducha assassina. Najbardziej to denerwuje mnie głupota przeciwników i czasem nie dokładne sterowanie.

To nie jest temat do pytań /Azura

17. funky

funky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czekałem, czekałem i się doczekałem, świetna gierka, choć dopiero zaczynam to już się cieszę z tego iż juz teraz widzę że gra ma ogromny potencjał. Może i jest to odgrzewany kotlet, ale w końcu kotlety są też dobre!;)) A taki w szczególności do mnie przemawia. Co do grafiki to podobnie jak poprzednio, jakieś różnice pewnie można by wyszukać, ja jednakże skupiam się wyłącznie na tym że twórcy po raz kolejny wyczarowali piękny, otwarty i żyjący(!) świat a do tego dorzucili całkiem ciekawą i intrygującą fabułę, to lubię! Myśle że gra zapewni mi wieeele h rozrywki i ma już chyba pierwszeństwo do ukończenia przed nowym Batsem;) (o GTA 5 już nawet zapomniałem, jakoś mnie po kilku h znudziła, wolę jednak pirackie klimaty;P)

18. hoody

hoody Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem po pieciu godzinach gry, i jak dla mnie gra na TAK. Kwestia gustu , ale mi sie gra lepiej niz w GTA5, oczywiscie nie ujmojac tamtej produkcji. Spedzilem wicej czasu na poszukiwaniu roznych znajdziek, niz na watku glownym. Gar super , a co do grafiki to nie weim dlaczego sie ludzie jej czepiaja bo wyglada to naprawde bardzo dobrze.

19. okss

okss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pograłem wczoraj i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony, gra zapowiada się b. dobrze, fabuła się rozkręca, system wali ok., misje poboczne wszystko na +. Co do grafiki to nie mam, żadnych zastrzeżeń jak co niektórzy, na pewno jest bardziej kolorowo.

20. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Bardzo i to bardzo kolorowo....ja niestety gralem tylko w AC II wiec nie mam co porownywac ale gra bardzo mi sie spodobala....zaraz po GTA najlepsza gra jak dla mnie.
    Grafika super jak na nasza konsole,bardzo kolorowa,fabuła wciagajaca choc bawie sie w plywanie statkiem (super sprawa) i wykonywaniem misji pobocznych ;) reszta to stary dobry Assassin ;D

ocena 9/10 ;))

21. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    dvd1.
    kicha. nie dali do zabawy wiekszych okrętów. niewybaczalne.
    watek glowny, zakonczony.

Wczytywanie...

Poleć forum