1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed IV: Black Flag - pierwsze szczegóły

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 4, 2013.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Koniec z (kontrolowanymi?) wyciekami, czas na pierwsze konkretne informacje, prosto od Ubisoftu.

Rok 1715, Karaiby. Wcielimy się w Edwarda Kenwaya, charyzmatycznego, ale brutalnego kapitana pirackiego okrętu, wyszkolonego przez Bractwo Asasynów. Bohater walczy nie tylko z piratami, ale zostaje także wciągnięty w odwieczną wojnę między Templariuszami a Bractwem Asasynów.

Odwiedzimy 50 różnorodnych lokacji, w których zasmakujemy pirackiego życia. W Assassin's Creed IV: Black Flag przeszukamy zatopione wraki (tak, będzie nurkowanie), zapolujemy na zwierzęta (m.in. na wieloryby), a także poszukamy skarbów ukrytych w ruinach. A gdy jakiś szczur lądowy będzie szukał guza, to Kenway potraktuje go ukrytym ostrzem, pistoletami skałkowymi albo dwoma pałaszami.

Edward posiada swój własny okręt, Jackdaw, który można ulepszać, wzbogacając go o broń i wyposażenie. Rzecz jasna nie po to, by podziwiać piękne krajobrazy, tylko posyłać na dno inne galeony - bitwy morskie będą na porządku dziennym, a wpływ na wynik starcia będzie mieć także pogoda. Oczywiście nie zabraknie abordażu, co potwierdzają pierwsze screeny. Co ważne, to my będziemy rekrutować ekipę pływającą po morzu. W chwili wolnej od starć wskoczymy na bocianie gwiazdo i stamtąd będziemy wypatrywać okręty na horyzoncie. Albo poszukamy mniejszych portów, w których dostaniemy zlecenie na misje.

Będzie też multiplayer, w którym zobaczymy również tryby znane z poprzednich odsłon. Nad grą pracuje aż osiem oddziałów Ubisoftu, a dowodzącym jest Ubisoft Montreal. Premiera 31 października.

Choć seria Assassin's Creed nie należy do moich ulubionych, to muszę przyznać, że wizja wcielenia się w pirata bardzo mi się podoba. Dawno nie było takich gier, więc Black Flag może wypełnić lukę. Zobaczymy jesienią.

źródło : •• Assassin's Creed IV: Black Flag - pierwsze szczegóły

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bardzo lubie AC :D grę kupuje w dniu premiery :D

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dla zainteresowanych polecam obszerny artykuł : Assassin's Creed IV: Black Flag - asasyni w otwartym świecie Karaibów | GRY-Online.pl
    Wypunktuję rzeczy, które rzuciły mi się w oczy jako weteranowi serii:
    • nowy bohater jest jest zuchwały, egoistyczny, nierozważny, cyniczny, a więc macie wyrazistego bohatera, tak jak chcieliście,
    • Edward potrafił będzie walczyć 2 szablami na raz,
    • otwarty świat, brak zamkniętych krain, zero loadingów,
    • brak gildii asasynów,
    • główne miasta Kingston, Hawana i Nassau będą się od siebie architektonicznie różnić,
    • możliwość nurkowania i szukania podwodnych skarbów,
    • Czarnobrody mentorem Edwarda,

Póki Ubisoft zamierza wprowadzać masę nowości do każdej części co roku, nie będę miał nic przeciwko. Robota takiego Assassin's Creeda nie polega na kopiuj wklej, w każdej części od podstaw muszą budować świat, miasta, przestudiować fakty historyczne, postacie i plany miast.

3 użytkowników lubi ten post.
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    matko boska, żeby tylko ukryte ostrze zostało !

1 osoba to lubi.
  6. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Przede wszystkim chcę odmiany od AC3, który w mojej opinii był najnudniejszą i najbardziej miałką częścią serii, Connor jako bohater wcale do mnie nie przemówił. Miejmy nadzieję, że zostawią Altaira i nie "dopną" go do przyszłych części, jedyny tak naprawdę fascynujący i tajemniczy bohater w tej serii. A co do bohatera, zobaczymy, fajnie że jest wyrazisty i z charakterem. Kota w worku nie kupię, ale będę się przyglądał. BTW wiedziałem że będzie miało jakiś związek z Czarnobrodym :p

1 osoba to lubi.
  7. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    wg. mnie to będzie tak że bez load'ingów będzie na pc i next geny, na obecną generacje będzie na pewno okrojona wersja, Assassin's Creed 3 się już tak zacinał że masakra więc nie wyobrażam sobie jak by to chodziło z open world, no chyba że zrobią uboższą oprawę wizualną i ogólnie gorszą grafikę. Ogólnie pomysł fajny myślałem że będą te chiny albo coś w tym stylu.

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolego chyba pomyliłeś konsole i zamiast grać w Assasyna 3 na Xbox 360 to grałeś na Playstation 2, bo ja jakoś żadnej ścinki nie miałem ...

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Też jakoś nie zaświadczyłem żadnej zacinki ani spadku fpsów.. Może grał z płyty?

"Czarnobrody mentorem Edwarda," więc będzie kozakiem i będzie brutalny :).
    "nowy bohater jest jest zuchwały, egoistyczny, nierozważny, cyniczny, a więc macie wyrazistego bohatera, tak jak chcieliście," - baaa święty czas! W końcu Assassin znów pokaże, że ma charakter! Ezio był troszku za miękki..

10. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Napis na trailerze głosi, że gra dostępna na konsolACH nowej generacji. Czy oznacza to premierę Xboxa i PS4 przed 31 pazdziernika tego roku? Jak tak to trochę mini-wyciek :p

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Hmm wg mnie znaczy to tyle, że na konsolach nowej generacji się pojawi, ale ogólnie a nie że 31 pazia :D

12. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ale i tak psują Microsoftowi wielkie boom :D Przecież MS oficjalnie nie ma żadnej konsoli nowej generacji :>

13. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może chodzi im o PS4 i WiiU. A co do samej gry to miałem nadzieje (pisałem nawet gdzieś o tym), że to tylko przecieki. Coś mi sie wydaje, że twórcy idą w złym kierunku i z naprawde dobrej gry robi nam się gniot

14. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Przecież na trailerze jest scena z ukrytym ostrzem :D

15. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Hu z takim Assasynem ja chce Altaira bractwo i walke na twardej ziemi nie na morzu !

16. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no jakoś ja jedyny nie narzekałem na złą optymalizacje AC3, wiele ludzi się na to skarżyło, może grałeś po jakimś update który trochę to naprawił ale ja raczej wiem co widziałem i co inni mówili więc to nie tylko ja tak miałem ;]

17. sunnboy

sunnboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chlopaki a jak to bedzie grami na nowa konsole?oznacza to ,ze nie pojda na starej czy podobnie jak z pc beda okrojone?nowy assasin zapowiada sie fajnie,zawsze to cos innego

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. Robisz OT.
    2. Logiczna sprawa gry na nową generacje konsol będą we full detalach, full efektach. I o ile wyjdą te same gry na starą generacje to będą na niej wyglądać po prostu gorzej. Znając życie jak ta sama gra wyjdzie na PC to na PC też będzie wyglądać gorzej (pewnie tak będzie z początku, aż później wszystko się ustabilizuje).

----------------

Ja tam nie wiem czemu z góry narzekacie.. Wiem przejechaliście się tak jak ja na Conorze.. No ale może ten nowy AC będzie posiadał w końcu jakiś klimat! I nigdzie nie jest powiedziane, że walki będą tylko na morzu. Przecież zostało ujawnione, że będziemy bawić się na TRZECH wyspach o różnej architekturze - co zapowiada się bardzo dobrze. Nie dość, że z pewnością będziemy mieć dżungle itp itd. To miasta też się pojawią :)

2 użytkowników lubi ten post.
  19. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie jak wyżej. Na początku też byłem bardzo sceptycznie nastawiony gdy tylko usłyszałem assassyn - pirat. Po obejrzeniu tych filmów i przeczytaniu wszystkich informacji sądzę, że może być z tego naprawdę dobra i bardzo klimatyczna kontynuacja serii.

1 osoba to lubi.
  20. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    No po tym jak zainwestowali w system walk morskich to aż musieli stworzyć oddzielną część o piratach. Ehh Ubi, zróbcie to chociaż porządnie.

21. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Assassin's Creed IV: Black Flag - pierwsze szczegóły

Ja już kasę zbieram ;-) Do listopada się uzbiera

Wczytywanie...

Poleć forum