1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed IV: Black Flag ukończenie gry w 100 procentach to zabawa na wiele h

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 1, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Lubicie wyciskać z gier ostatnie soki? W takim razie bądźcie gotowi na to, że Black Flag wytnie Wam z życiorysu parę ładnych godzin.

Według szacunków Ashraf Ismaila, dyrektora kreatywnego Assassin's Creed IV: Black Flag, ukończenie gry w 100 procentach to zabawa nawet na 80 godzin. Pewien tester oglądał napisy końcowe już po 50 godzinach, ale nalezy mieć na uwadze fakt, że ten szczęściarz doskonale wiedział, co go czeka i brnął przez grę jak burza.

Zwykli śmiertelnicy będą potrzebowali o wiele więcej czasu, żeby wycisnąć z gry ostatnie soki - czyli najpewniej od 60 do 80 godzin. Jeśli chodzi natomiast o długość głównego wątku fabularnego, nie powinniście poświęcić mu więcej niż 20 godzin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    '"Ładnych parę godzin"... Tak, tylko czy będzie to ciekawe i będzie się chciało w to grać to inna sprawa

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fabułę skończę na pewno.. Ale czy misje poboczne na morzu - raczej nie.. I czy wszystkie na złoty medal czy na 100% raczej na pewno nie.

Ogólnie u mnie priorytet to fabuła, zadania poboczne robię jak mam na to ochotę, bądź gra mnie trochę zmusza by zarobić więcej $$ i upgradować swoją działalność itp.

5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Z tego co pokazywali, to własnie szukanie planów w ukrytych skrzyniach, pozwala na upgrade broni i statku, więc chyba będziesz musiał trochę pozwiedzać :)

Wczytywanie...

Poleć forum