1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Swietna gra, otwartosc swiata rzuca na kolana. Zmiennosc pogody, otoczenie reagujace na pogode, dlugosc rozgrywki, wszystko jest swietne. Naprawde cieszy oko jak sie wszelakie liscie ruszaja czy to od wiatru czy dlatego, ze sie przez nie przechadzamy. Ciekawa histria i masa misji pobocznych. Jak najbardziej polecam.

W wersji angielskiej gry mozna iustawic polskie napisy do dialogow.

4. Kulpit

Kulpit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    świetnie rozkminili bitwy morskie. naprawdę świetny smaczek. Klimat jest fenomenalny ale jak się za długo człowiek bawi to nie chce się kończyć kampanii :p

5. Adek86

Adek86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Długo zastanawiałem się nad zakupem tej gry i nie żałuję ani złotówki :) Gra jest wyśmienita, niesamowity klimat, bardzo dobra grafika, woda wygląda świetnie! Bitwy morskie są epickie, najlepszy Assassin's z całej serii bez wątpienia, fabuła świetna i mnóstwo misji pobocznych! Długie, długie godziny przed konsolą :)
    Powoli zbliżam się do końca gry, więc będę sprzedawał jak znajdzie się chętny, link do 'aukcji' ;) :

http://xboxforum.pl/sprzedam-46/ass...ox-one-jak-nowa-uplay-niewykorzystany-189152/

Polecam!

6. pikey4

pikey4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ropa, Poland
    gra jest elegancka. wątek główny sam w sobie jest b.dobry i najlepiej robić odstępy między misjami ,bo w tedy poznajesz całą gre i wątki poboczne typu: stele majów.
    w grze doznałem jednego błędu. podczas abordażu linowca musiałem zabić zwiadowce po czym skoczyłem w dół i zamiast zatrzymać się na deskach byłem dosłownie w srodku statku i musiałem czekać aż moja załogo wybije wroga. poza tym grę każdemu mogę polecić w 100%

7. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zastanawiałem się między AC:Black Flag a Dead Rising 3 - wziąłem AC i nie żałuję. Gra jest zwyczajnie *********. Po AC3 miałem dość Assassina, ale 4-ka, to zupełnie inna gra, genialna.

8. Sertlon

Sertlon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czuć przygodę podczas grania w tą gierkę. kawał dobrej roboty

9. Kubajkus

Kubajkus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie o wiele lepsza od III. Jak w trójce nie kręciły mnie bitwy morskie, to w tej części zamiast misji tłukłem wszystko na morzu. Jak wcześniej wspomnieliście, piękna przygoda, fabuła równie dobra. No a końcówka? Jedna z najlepszych w tej serii.
    Perełka na półce z grami ;)

10. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Cóż gierka jest zacna, lepsza od ACIII jednak i na poprzednią nie narzekałem. Po raz pierwszy praktycznie otwarty świat, no i fenomenalne bitwy morskie.

11. Jomus

Jomus Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Powiem tak, niedawno nabyłem AC BF no prawda minęło troszkę czasu od premiery ale gra za taka kaskę, grzech nie kupic, grywalność, otwarty gigantyczny świat no jaka inna gre takiej rangi kupicie za 27 zł (jako kod zdrapka) POLECAM!!!!!!!!

12. Kozubek1945

Kozubek1945 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przejscie mi zajelo 35 godzin.Polecam swietnie wyglada na xbox one.Gra jest najlepsza od czesci 2. Swietna sciezka dzwiekowa.Grafika na wysokim poziomie.
    Super się gra na statku, ogromny swiat.Swietny klimat i fabula.

13. bajka02

bajka02 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Braniewo, Poland
    Przepraszam z góry ale nie wiem gdzie zapytać.
    Czy mógłbym prosić aby ktoś podał mi linka skąd mógłbym pograć okładkę do tej gry, w całej formie do pudełka z grą?

Wczytywanie...

Poleć forum