1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed - Memory Block 4

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Baldek, Maj 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Witam,
    mam mały problem w Assassin's Creed przy Memory Block'u 4. Otóż, gdy idę do Assassin's Burneau (?), porozmawiam z tym gościem, to później nie mam żadnych celów. Nie wiem, co mam zrobić. We wszystkich miastach tak jest. Jest napisane, że muszę się wspiąć na najwyższy punkt, by coś określić, ale nic to nie pomaga, a gdy wracam do tego gościa, bohater mówi, że badania trwają. Wiecie co mam zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Może nie odkryłeś mapy? wejdź na te wieże i dokonaj synchronizacji (przytrzymaj Y)

4. Baldek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Właśnie wchodziłem na wieżę. Odkryłem nawet wszystkie w mieście i nadal nic.

5. Fifol

Fifol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm sprawa wygląda tak:
    Gdy prowadzisz śledztwo w mieście ,w którym już takowe prowadziłeś nie pojawiają ci się znaczniki z zadaniami. Też miałem podobny problem. W moim wypadku wystarczyło wejść na wieżę (na którą wcześniej nie wchodziłem, i która na radarze też mi się nie wyświetliła) i zadania w okolicy się pojawiały, razem z innymi wieżami obserwacyjnymi.
    No i tu się pojawia problem, bo z tego co zrozumiałem odkryłeś już wszystkie wieże wcześniej. Nie pamiętam czy da się przeprowadzić synchronizacje z wieży na której już to robiłeś, ale spróbuj na wieżach rozmieszczonych w różnych pktach miasta. Jeśli nic ci się nie wyświetli, będziesz musiał szukać zada na piechotę (da się)

6. Baldek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    OK, dzięki Panowie za pomoc. Sprawdzę i dam znać :)

7. zajacpl

zajacpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem taki sam problem i własnie go rozwiązałem w jerozolimie

Zrobilem tak był jeden punkt nie oznaczony dojscie masz go tu :
    Assassin's Creed - Block 4 - Jerusalem Investigation 1 Video

i jak go zrobisz bd mial 2 zadania ale pojawią ci sie następne wierze na mapie i juz raczej bedziesz wiedzial o co chodzi

Moj tag XBL to

HeectorPL

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum