1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed NAJLEPSZA CZĘŚĆ

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Famous, Listopad 12, 2012.

1. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Witam chciałbym zebrać opinię graczy, jaka część wam się najbardziej podobała itp.
    Ja skończyłem już każdą odsłonę i muszę powiedzieć że najlepsza była druga część tej serii, najbardziej wciągnęła mnie i mimo przejścia całej fabuły nie robiłem na siłę dodatkowych rzeczy tylko z przyjemności.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Assassin's Creed NAJLEPSZA CZĘŚĆ

W 3 jeszcze nie grałem, ale do tej pory najbardziej podobała mi się 2 część. Fabuła, dynamika, różnorodność. W porównaniu do jedynki to była zupełnie inna gra

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Brotherhood wymiótł :)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak dla mnie najlepszą częścią był Assassin's Creed Brotherood :)

6. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Również uważam, że Brotherhood pozamiatał. III w ogóle nie ma tego "klimatu". :)

7. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Od najgorszej do najlepszej > AC > AC Revelations > AC Brotherhood > AC 2 > AC 3

AC 1 najgorsza , AC 3 najlepsza ;]

8. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    AC3 Najgorsza a AC2 najlepsza według mnie.

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    W sumie jak dla mnie każda część ma swój ''urok''. Ja jednak wybieram AC II, ponieważ tam dokładnie od samego początku poznajemy Ezio i fabuła jest bardzo zrozumiała...
    Kolejność od najlepszej do najgorszej:
    AC II > AC Revelations > AC II > AC III > AC Brotherhood

10. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    najlepsza czesc bez watpienia brotherhood
    najlespze intrygii, najlepze misje, pojawił sie multi no i oczywiscie można było tworzyc swoją gildie assassynów

11. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    mmm ciężki wybór
    jeśli miałbym wybierać to najlepsze dałbym ACII
    Drugie będzie ACIII(za Haythama jako best postać w całej serii, druga jest ponieważ Connor jest według mnie byle jakim asasynem)
    Dalej mamy
    3.AC
    4.Revelations
    5.Brotherhood

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze nie grałem w III, ale póki co to Brotherhood rozniszcza.

13. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: Assassin's Creed NAJLEPSZA CZĘŚĆ

Bezapelacyjnie brotherhood, a potem 3 - wciagnela mnie.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

14. Endrju91

Endrju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedynka miała ogromny potencjał, czasy, klimat, realia, jednak była kupą. Przeszedłem na siłę. Gdyby zrobili remake jedynki byłoby ekstra. Dwójka była kotem, ogromna zmiana w porównaniu do jedynki, przeszedłem 6 razy. Duża różnorodność zadań, ciekawa fabuła, wiele znajomości, miejsc. Brotherhood mnie nie urzekł, ot taka bezpośrednia kontynuacja, parę nowych bajerów, nic szczególnego. Revelations inny klimat, ostrze z hakiem fajna sprawa, Ezio już podstarzały, mimo to dalej waleczny i sprawny, cieszę się, że ta część wyszła. Trójkę skończyłem dziś. Bez szału. Połowa gry bez konkretów, druga połowa byle jaka, Connor jest na siłę zrobiony, nie ma w nim ducha przodków, nie jest taki jak Ezio. Po prostu założył strój, poczuł się ważny i zabija tylko jak leci. Masa pustych terenów, bieganie z końca mapy na drugi, póżniej zaczyna to nudzić. W miastach też nie ma co robić. Wątpię żebym miał wrócić do tej gry.

15. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Nie grałem jeszcze w III odsłonę serii z braku czasu lecz na dzień dzisiejszy śmiało mogę oddać głos na brotherhood'a. Ta część przyniosła wiele świeżości dla marki i świetnie się przy niej bawiłem, poza tym wciągneła mnie tak jak żadna inna część AC. Wszystkim którzy jeszcze nie mieli szansy w nią pograć to polecam ją szczególnie :)

16. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zdecydowanie II za swój niepowtarzalny klimat, oraz Ezia. Od siebie jeszcze dodam, że III, mimo iż jest dobrą grą, to według mnie obsadzenie Assassynów, w Ameryce to nie był najlepszy pomysł. Brak tego klimatu, znanego wcześniej z np. włoskiego renesansu.

17. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Assassin's Creed Brotherood jest według mnie najlepszą częścią. Cudowna fabuła, różnorodność misji, pomysł na prowadzenie historii i zwieńczenie przygód ezio.
    Bomba

18. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    w jedynke nie gralem ale z pozostalych najbardziej podobaly mi sie II i Brotherhood ale ze wzgledu na ciekawszy interfejs i lepsze rozwiazania wybieram brotherhood

19. pablotablo

pablotablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chyba większość się ze mną nie zgodzi, ale jak dla mnie zdecydowanie najlepszą częścią AC była jedynka.
    Altair był znacznie ciekawszą postacią niż Ezio i Connor - prawdziwy, tajemniczy asasyn, wywodzący się z zakonu, a nie jakiś włoski cwaniaczek, czy indiański maniak w walce o niepodległość (oczywiście nie mam zamiaru nikogo urazić, to tylko moja opinia).

Sam klimat wypraw krzyżowych najbardziej mi odpowiadał, Włochy również nie były złe, ale gdzieś zagubił się klimat prawdziwego asasyna - o zrewolucjonizowanej Ameryce wspominać nie będę, ponieważ oprócz stroju głównego bohatera i podobnej mechaniki rozgrywki nie ma tam nic z asasyna.

Jak dla mnie każda kolejna część coraz bardziej ucieka od tego czym seria miała być od początku - historią o wojnie między zakonami, zamiast tego dostajemy indywidualne historie bohaterów z delikatnie nakreślonym motywem tej wojny właśnie.
    Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości (w końcu dlatego też Ubisoft zrezygnował ze swojej początkowej koncepcji na rzecz bardziej "holywoodzkiej otoczki").

Prawda - była to część najmniej urozmaicona, ale styl gry był czymś nowym i pamiętam jak świetnie się bawiłem po prostu biegając po mieście a także wymyślając kolejne sposoby na zdejmowanie swoich celów.

3 użytkowników lubi ten post.
  20. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    W AC3 jeszcze niestety nie grałem, ale poogladałem trochę gameplay i jakoś wielkiego wrażenia na mnie gra nie wywarła. Najbardziej podobała mi się 2 część, Brotherhooda i Revelations wspominam bardzo dobrze, ale moim zdaniem AC 2 była najciekawsza. W AC1 grałem jako ostatnią i wcale do gustu mi nie przydała, po dwóch dniach gry odłożyłem na półkę bo wynudziłem się strasznie.

21. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    W AC3 dopiero zacząłem grać, ale mogę stwierdzić że dla mnie najlepszą częścią jest Brotherhood!

Wczytywanie...

Poleć forum