1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fojtas, Sierpień 10, 2010.

1. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    mam problem zabiłem już 3 z 9 teraz poszedłem do Damaszku poszedłem do biura tam mi powiedział co i jak i wychodzę a na mapie nie pokazują mi się te miejsca gdzie znajdę dowody a mam wszystkie wieże odkryte i wszystkich mieszkańców ocalonych co mam zrobic??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To, że Al Mualim mówi Ci żebyś odwiedził biura w tych miastach nie znaczy, że ma to jakiekolwiek znaczenie. Dlatego też, to, że kierownik biura powie Ci gdzie szukać nie sprawi, że te punkty się zaznaczą na mapie- to by było zbyt proste. Ale chyba wiem jaki masz problem. Każde nowe zabójstwo w którymś z miast odbywa się w jednej z trzech dzielnic tego miasta. Wg mnie to wdrapałeś sie na wszystkie punkty widokowe tylko jednej z dzielnic- tej w której odbywało się zabójstwo Tamira. Po prostu skieruj się do innej dzielnicy i sam znajdź punkt widokowy, ponieważ dopóki tego nie zrobisz inne również nie będą zaznaczone na mapie. Odszukanie nie jest zbyt trudne- poszukaj najwyższego budynku nad którym krąży orzeł.

Wczytywanie...

Poleć forum