1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed - pytanie

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez smieszek02, Kwiecień 3, 2010.

1. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Mam takie małe pytanie, bo starałem się zdobyć osiągnięcie dot. wszystkich dialogów z Lucy. Przez mojego (powinienem zastosować epitet) brata, który po bloku 4 nie gadał z nią, nie udało mi się go zdobyć. Czy jest możliwość powrotu do tej sytuacji co była w bloku czwartym, czy trzeba całą grę przechodzić od początku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sprinter9613PL

sprinter9613PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kruszwica
    Zalaży czy masz save :D

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No niepowiedziałbym czy to od sejwa zależy, na konsoli niestety narazie nie miałem okazji tego przechodzić tej części ale zgaduje że jest tak jak na PC czyli możesz wbić do Animusa i wczytać blok który chcesz... kurde ale zapomnialem że wtedy odrazu się przenosisz do świata Altaira... to w sumie sam niewiem, spróbuj może wczytać tam któreś zabójstwo z bloku 3 i jak będzie fabuła w realu kontynuowana (nie że cie odrazu do animusa wrzuci po zabójstwie) to może Ci się uda, jeżeli nie, no to niestety trza od nowa :p

5. kajok

kajok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przykro mi, @MrDraiger ten sposób nie zadziała. Trzeba będzie przejść grę od początku.

6. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Okej dzięki za odpowiedzi, lecz już po napisaniu tego posta postanowiłem zagrać od nowa i jestem już w połowie, także przez święta przeleci;)

Wczytywanie...

Poleć forum