1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassin's creed revelation i brotherhood pl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez remote, Luty 25, 2012.

1. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam problem z powyższymi grami ponieważ przekonwertowałem te gry programem iso2god i wrzuciłem do konsoli i wszystko pięknie by było tylko że nie ma w niej języka dodam jeszcze że przedtem jak nie miałem rgh to język polski w tej grze byl a po rgh usunąłem wszystkie gry i zacząłem konwertować te gry tym programem i kopiować na xboxa i właśnie przy tych dwóch tytułach mam właśnie taki problem

przeróbka rgh
    fsd 2.2
    dashboard koncowka 14699

jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu niech napisze

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6