1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Revelations - które najtańsze z polskimi napisami na Allegro?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez TheDoom, Grudzień 12, 2012.

1. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!
    Chciałbym do świąt sprawić sobie Revelations i Arkham City, ale mam dość ograniczony budżet.
    Dlatego szukam Revelations do 70zł z przesyłką na Allegro z dwoma warunkami: niezużyty Online Pass i polskie napisy w grze.

Czytałem coś, że w dowolnej europejskiej wersji tej gry można wybrać polskie napisy, dlatego nie trzeba patrzeć na pudełko z grą i znaczek PL. To prawda?

Czy mogę zatem brać grę z którejś z tych aukcji i być PEWIEN, że będę miał polskie napisy w grze?
    Assassin's Creed Revelations Xbox (2862953884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    lub
    ASSASSIN'S CREED REVELATIONS [XBOX 360] WYS. 0ZŁ! (2863826113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

PS. Mam Live na UK, ale interfejs konsoli po polsku, jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    przecież na obu aukcjach jest napisane jak byk "wersja językowa - angielska"

4. TheDoom

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dlatego taki wątek? Kto powiedział, że sklep będzie się orientował o możliwości wyboru języka w napisach gry? Albo że gracz ma interfejs konsolki po angielsku i ustawiło mu angielskie napisy zamiast polskich?

5. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Z praktyki wiem, że Assassin'y kupione nie z polskiej dystrybucji nie mają w sobie języka polskiego. Nie wiem jak jest do końca z Revelations, bo sam kupowałem wersję Ottoman w "Nie dla idiotów", ale z tego co wiem to podstawowa wersja nie miała naszych napisów. Jeśli chodzi o Batmana Arkham City to kupiony na wyspach ma w sobie polskie napisy.

@malyksg86

To, że coś jest napisane jak byk, nie oznacza ostatecznej prawdy. Sprzedawca patrzy na okładkę, widzi angielską, to dla niego gra nie ma języka polskiego.

6. TheDoom

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprzedawca jeden z aukcji AC:R napisał mi tak:
    Gra jest nowa w folii, język na pudełku i instrukcji angielski w grze jest polska werjsa kinowa czyli napisy po polsku.

Chyba się skuszę :D.

7. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Jak Tobie tak napisał to bierz. Najwyżej później mu rzucisz tym w twarz i zarządasz zwrotu kasy :)

Wczytywanie...

Poleć forum