1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Revelations - mapa świata pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez smieszek02, Grudzień 9, 2011.

1. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Mam takie pytanie.. w czasie wysyłania swoich asasynów w różne zakątki świata można gdziekolwiek osiągnąć 100% kontroli asasynów nad danym miejscem? Bo nawet jeśli wyślę wszystkich na raz to maksymalnie udaje mi się zrobić 50%. Nie działa to tak samo jak kryjówki? czyli jeśli nie będę poszukiwany to nie będą mi atakować kryjówek? Miło by było jakbym otrzymał odpowiedź:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No nie da się kontrolować miasta powyżej 50%, nie wiem czemu, może dlatego żeby ciągle nam templariusze miasta atakowali i żeby nie było tak nudno ? Poszukiwanie w mieście raczej nie ma nic do tego, po prostu gdy zdobędziemy miasto to procenty kontroli będą stale spadać, chyba że będziemy systematycznie wysyłać rekrutów na misje do tego miasta. Osobiście przejąłem wszystkie miasta (oprócz Rodos) dla osiągnięcia, a potem to olałem i teraz wszystkie miasta są w konflikcie, a ja nie mam zamiaru tam asasynów wysyłać :p

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie cały czas asasyni kursują ale i tak templariusze nie dają za wygraną. Przynajmniej sobie moi uczniowie expią, przez co stają się lepsi i bardziej przydatni... no i fajnie wyglądają ;)

Wczytywanie...

Poleć forum