Assassin's Creed Revelations Multiplayer Gameplay z PL Komentarzem !!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hekko

Banned
Użytkownik
W sieci pojawił się gameplay z Assassin's Creed Revelations z rozgrywki Multiplayer z polskim komentarzem.

Film można znaleźć na liście odtwarzania po prawej stronie, pod tym adresem: tvgry.pl - telewizja dla graczy
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hmm odkąd jak pierwszy raz usłyszałem o tym trybie mp w Brotherhoodzie to od razu wiedziałem że to niezbyt dobry pomysł. W Revelations niby to jakoś rozwijają, ale na dłuższą metę szybko się nudzi ten multik, i nie zachęca sobą do grania jak np. fps'y. No, ale może znajdą się tacy co będą łupać godzinami, a MS się będzie cieszył pieniążkami z Gold'a :)
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Fabula sie laczy z multi? Czyzby piraci na PC nie beda mogli pograc?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fabula sie laczy z multi? Czyzby piraci na PC nie beda mogli pograc?
Jak fabuła miałaby się łączyć? :p Jedynie można jakoś "wpleść" multiplayer w fabułę singla. Piraci na PC pograją lajtowo - tylko na multi to wiadomo - jak z każdą grą - trzeba oryginała :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
bardzo mi się podoba ten assasin choć multi praktycznie się niczym nie różni od AC BH
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Gierka bd za*****szcza :D Wydaje mi się że w Multiku nic się chyba nie zmieniło..ale ja to licze na genialne zakończenie obu histori ;DD
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dobrze że połączą SP z MP, i tak z fabuły teraźniejszej za dużo się nie dowiemy bo Desmond będzie cały czas w Animusie zamknięty, to przynajmniej się rozwiną jakieś wątki poboczne. Z tego co mówił Marcin (red. tvgry.pl) to animacja zabójstw jest dostosowana do walki, i mówił że cichych zabójstw inni gracze nie widzą, to bardzo dobrze, bo w AC:B to się kolejki graczy ustawiały i każdy na każego czekał aż się tylko animacja skończy, w ogóle to było tak, że gdy zabijasz swój cel automatycznie podpisujesz na siebie wyrok = na pewno zauważy cię zabójca, niby wykosisz 800punktów za zabójstwo ale po 2 sekundach sam giniesz. A jak ten mechanizm zostanie naprawiony to tylko plusy dla multika : D Co innego że postacie w ogóle mi się nie podobają w tym Bizancjum : p
 

Hekko

Banned
Użytkownik
Fabuła singla raczej nie łączy się z fabułą z multi.
Multi będzie chyba tylko urozmaicone o fabularny wstęp, nie związany z single.

Mam nadzieje, że desmond wyjdzie w AC:R z animusa chociaż kilka razy bo jak nie to będzie straszny - dla tej gry :(
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Od pierwszych zapowiedzi ACR Ubi trąbi że fabuła w multiplayerze będzie powiązana z singlem ale co tam. Kto czyta całe newsy?

Sent from my E15i using Tapatalk
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom