1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Revelations - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Jesters, Listopad 10, 2011.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra już wylądowała w sieci więc piszcie swoje opinie o tej grze, tylko bez spoilerów proszę :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jestem ogromnym fanem gry, na PC zagram dopiero 2grudnia a muszę sprzątać ten temat, więc proszę, używajcie opcji spoiler. [ SPOILER ] TEKST [/ SPOILER ] - bez spacji. Jak przeczytam jakiś spoiler odn fabuły to pozabijam.

4. gucio2004

gucio2004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm rzadko pisze opinie o grach, ale tym razem zrobię wyjątek, po odpaleniu gry rzadko oglądam filmiki od razu przechodzę do rozgrywki, ale tym razem po ok 5 minutach film się skończył a ja byłem ciekawy co będzie dalej. Po ok godzince grania stwierdzam że to będzie najlepszy Assassins Creed w histori na razie klimatem bije na głowę ostatniego brotherhooda. Oby tak dalej. Ezio mimo że stary to nadal jary a i charakteru mu przybyło. KLIMAT KLIMAT KLIMAT.

5. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi gra działa normalnie a nagrywarkę mam bez LT MAX. Nagralem w CloneCD na 2.4x (Verbatim), wgrała się gra bez problemu na HDD i odpala się bezproblemowo.

Pograłem 2h i wrażenia fantastyczne. Grafika przepiękna, jakość filmików moim zdaniem się polepszyła bo wyglądają bardzo realistycznie.
    Mechanika gry podobna jak w Brotherhood (wspinaczka, walka). Klimat ma gra świetny, Ezio jest już trochę stary ale ruchy nadal szybkie :)

6. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra super duzo akcji oraz wielki + za wspomnienia w ktorych mozemy pograc altairem.No i Ezio wkoncu znalazl kobiete na ktorej mu zalezy :D

7. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    To ja też coś dodam mam już zaliczone 50% gry może trochę więcej i stwierdzam, że ta gra zasługuje na miano gry ROKU jest tak niesamowita, że się od niej oderwać nie da przez ostatnie dwa dni katowałem ją po 4-5h.Graficznie jest spoko nie mam nic do zarzucenia raz zdarzyło mi się, że wypadłem za mapę i trzeb było save od nowa wczytywać. To chyba tyle wracam do GRY.

8. zlyczarny

zlyczarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    właśnie skończyłem niestety dałbym 7,5 na 10 tylko bo jest to samo co w brotherhoodzie, historia nic nowego nie wnosi przez większość czasu, levele Desmonda są mega bezsensu nie wiem kto to wymyślił ale sceny z Altairem to duży plus mogli by zamiast znowu Ezio po raz trzeci dać drugi raz Altaira to był kozak ;)

+ oprawa audiowizualna
    + etapy Altaira
    + zakończenie
    + gameplay

- nic nie wnosi nowego
    - etapy Desmonda
    - trochę za łatwa
    - jakoś mniej znajdziek, sekretów, zbroi

9. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    Ja mam dopiero niecałe 10% ale musze powiedziec że gra świetna szczególnie początek zupełnie inny klimat niż w poprzednich częściach
    p.s nie wiem czy są tu jakies sekrety do odkrycia typu to the truth video w II oraz czy są tutaj takie rundy typowo akrobatyczne jak miało to miejsce w drugiej części że szukało sie zbroi altaira

10. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest 10 Stron jakiegos goscia rozsypane po calej mapie jezeli je znajdziesz odszukasz wejscie do miejsca w ktorym jest schowana zbroja + ********* Maska :D

11. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    klimat ryje jak w poprzednich częściach, mocne 9/10! bez dwóch zdań . ponownie jako assassin biegamy , skaczemy i robimy kupe fajnych akcji:D

12. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    jestem dużym fanem assassyna i żadna z jego części mnie nie zawiodła a szczególnie revelations. Ta część jest po prostu genialna pod względem graficznym, stylem walki.. mógłbym tak wymieniać bez końca ale po prostu powiem" zarąbista gra ;D żeby się brzydko nie wyrazić ;P"

13. mati1408

mati1408 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra ukończona!
    Jak najbardziej daje 10/10, fabuła nie jest tak wciągająca jak w poprzednich częściach ale i tak jest super.
    Zakończenie: jak ktoś nie chce psuć zabawy to niech nie czyta!
    takie jak zwykle, jasno nie kończy wątku Ezia, a rozwija Desmonta:(

14. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dla mnie Konstantynopol nie jest już tak klimatyczny jak Rzym. Owszem gra fajna ale to już nie jest tak świetne jak Brotherhood i oczekiwałem że będę mieć trochę więcej zabawy z tej gry, to po prostu poprzednia część z nową fabułą i miastem, bo tak się właśnie czuję - jak bym grał w AC2/Brotherhood. W mieście praktycznie po za głównymi zadaniami można też wykonać parę misji dla złodziei, odbudowywać sklepy, zatrudniać asasynów i to tyle.

Za dużo podobieństw i chcę się w końcu czegoś nowego.

7/10

15. Dr R.I.P

Dr R.I.P Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jako fan serii moja opinia bedzie oczywiscie na plus. Poprawili tzw kontrolsy. :) ezio mimo, ze starszy ma to cos co przychodzi z wiekiem charakter. :) Fabula mimo ze gram 2h bardzo mnie wciagnela. Napisze obszerniej za jakis czas. POLECAM. :)

Tapnięte z HTC Desire Z

16. marcin093

marcin093 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Malbork
    Zagrałem z sentymentu do serii.
    Oczekiwałem czegos wiecej,myslalem ze wszystko sie wyjasni w tej czesci,najbardziej zaskoczyła mnie końcówka a zarazem zdenerwowała.Mało sekretow,pamietam ze w BH strasznie dlugo przechodziłem misje poboczne ale w tej czesci tak naprawde czuje jak by w ogole ich niebyło,tzn misje poboczne były ,ale było ich mało.Gre przeszedłem bardzo szybko i bardzo łatwo sie grało,mam nadzieje ze w nastepnej czesci umozliwia jakies zmiany poziomu trudnosci(chociaz to pewnie mało prawdopodobne)

Jak dla mnie gierka jest jak kolega wyzej napisał powtorka lub dodatkiem do Brotherhooda,nowa mapa i kilka nowych dodatkow.
    Jestem troche zawiedziony(najbardziej tym ze duzo sie z tej czesci nie dowiedziałem) grą,oczywscie to moja opinia. Gre polecam jak najbardziej.

P.S Napisałbym wiecej ale niestety nie umiem robic spoilerow wiec sobie odpuszcze

17. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Co wy gadacie, że mało misji pobocznychm jeśli się na prawdę wszystko robi, i to jeszcze icognito itd., to gra starcza na bardzo długo. Są misje frakcji, mistrzowie kryjówek i inne. Ja mam 37%, a gram już 9h (wszystko poboczne robię, rozwijam drużynę itd.)

18. emilo123

emilo123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Właśnie zakończyłem nowego Assassina i.... nie zawiodłem się!! :) Gierka wgniata w fotel od pierwszych minut do końca. Cały czas jest co robić a to wyzwalać wieże a to szkolić assassynów a to odnawiać sklepy i miasto a to robić wyzwania gildii a to zbierać znajdźki, szukać ksiąg majstrować bomby biegać po katakumbach zaliczać poziomy w animusie i na końcu oczywiście główny wątek :) Ogrom wszystkiego :) Nie ma co Assassins Creed to wg mnie fenomen sam w sobie i chyba niedościgniony wzór tego typu produkcji. Jedyną rzeczą na której się zawiodłem to zakończenie. Ale żadne zakończenie serii Assassins Creed mnie nie usatysfakcjonowało więc standard. Jedno jest pewne czekamy na kolejną część i mam nadzieje że już zostawią tego starego poczciwego Ezio mimo iż jest to całkiem fajny bohater choć nie ma co ukrywać już lekko "zużyty" :) szczerze polecam i pozdro

19. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Dziś skończyłem singla i będę się zabierał za multika. Nie wiem co powiedzieć o tej grze... jest megazaj*bista, idealna, będę o niej mówił w samych superlatywach, bo inaczej się nie da. Ubisoft ulepszył coś, co już było idealne, ba, wniósł to na zupełnie inny poziom. Storytelling tej odsłony trzyma jeszcze wyższy poziom niż w poprzednikach (tak, też się dziwię, że udało się to osiągnąć). Ogrom rzeczy do zrobienia po prostu przytłacza, wylewa się z ekranu, jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, że nie wiesz od czego zacząć. Ciężko powiedzieć coś więcej o nowym Assassinie nie spojlerując. Must have dla każdego szanującego się gracza. Zakończenie jak zwykle na najwyższym poziomie, i jak zwykle straszny cliffhanger, który sprawia że jednocześnie kocham i nienawidzę Ubi, bo od razu chciałbym zagrać w ostatnią odsłonę historii Desmonda. Jedne z najlepiej wydanych dwustu złotych w moim życiu.

Ocena końcowa 10-/10

Plusy:
    - piękny Konstantynopol, mroczna Kapadocja, ogólnie otoczenia
    - historia
    - zakończenie
    - system tworzenia bomb
    - gra wciąga na długie godziny, miałem wielkie problemy z oderwaniem się od niej :d
    - pierwszoosobowe sekwencje Desmonda

Minusy:
    - niedopracowany tryb obrony kryjówek
    - ciut za długie loadingi
    - bardzo krótka historia Desmonda i jego towarzyszy poza Animusem

20. MuNNek

MuNNek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Tylko Pierwsza część AC zrobili z Dubbingiem reszta tylko Napisy PL.
    Spoiler na własną odpowiedzialność ;p ( Zamieściłem chyba odpowiedz na twoje pytanie Krawol )
    Tak były 2 jabłka to pierwsze którego uzywał młody Ezio oddał do przechowania Leonardo jak się nie myle i teraz w posiadaniu jego jest Desmont.
    Natomiast to drugie nie znamy pochodzenia , jest w skarbcu Altaira i Ezio już go nie dotykał nie chciał być już od niego zależny ( powiem nawet ze chciał uwolnić się od Assasynów ) oddał sprawy w ręce Desmonta...
    Jestem po przejściu AC jak zawsze zaje*iste , zakończenie za każdym razem się czepiałem no może nie przy Jedynce ^^ ale potem robią takie że chce już kolejną część i znów czekać kolejny rok... Echh
    Po prostu polecam , trzeba zagrać w ten tytuł ^^.

21. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra wymiata , kazda czesc byla super ale za kazdym razem dodaja cos do nowej , az strach pomyslec jakie cuda beda w nastepnej...9/10

Wczytywanie...

Poleć forum