1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin´s Creed: Revelations – pierwsze informacje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez neo937, Maj 7, 2011.

1. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Mamy już pierwsze informacje z artykułu na temat gry Assassin's Creed: Revelations, jaki pojawił się w najnowszym numerze magazynu Game Informer.

Informacje o Assassin's Creed: Revelations, tradycyjnie, w punktach:

● głównym bohaterem gry będzie Ezio, ale w trakcie rozgrywki będzie on odnajdywał tzw. pieczęcie, które pozwolą mu zajrzeć (i rozegrać) wspomnienia Altaira, bohatera jedynki.
    ● większa część gry osadzona jest w Konstantynopolu (obecnie Istambuł), który zostanie podzielony na cztery dzielnice
    ● część rozgrywki będzie się toczyła również w Kapadocji, w tamtejszym podziemnym mieście
    ● Ezio jest już w podeszłym wieku – ma 50 lat dlatego pomaga sobie nowymi zabawkami. Jedną z nich jest „hookblade”, ostrze zakończone hakiem, które pozwala między innymi złapać się krawędzi, przyciągnąć do siebie przeciwników w trakcie walki, a także korzystać z lin rozwieszonych nad całym miastem, do szybszego przemieszczania się. Pojawienie się tego ostrza wymusiło kilka zmian w systemie sterowania (m.in. nieco zmodyfikowano obłożenie pada)
    ● nowa umiejętność bohatera to tworzenie bomb – system odpowiedzialny za ich wytwarzanie jest na tyle elastyczny, że Ezio/gracz będzie mógł sam wymyślać różne kombinacje składników, co da łącznie 300 rodzajów bomb
    ● starszy Ezio także potrafi więcej – jego „orli wzrok” stał się teraz „orlim zmysłem” - jeśli Ezio skoncentruje się na jakiejś postaci, potrafi zobaczyć, skąd przybywa i, mniej więcej, dokąd zmierza. Przyda się to w omijaniu straży, lub zastawianiu pułapek na ofiary skrytobójcy
    ● odpowiednim wieży Borgiów z Assassin's Creed: Brotherhood będą „kryjówki asasynów”. Rozgrywane będą podobnie, jak wieże Borgiów, ale mają być bardziej urozmaicone – na dodatek raz zdobytą kryjówkę trzeba będzie cały czas pilnować
    ● pojawi się ponownie system gildii i rozwijania umiejętności własnych podopiecznych – oczywiście bogatszy, niż w oryginale
    ● w grze pojawi się więcej losowo generowanych zdarzeń (np. Ezio dostrzega okradanego sklepikarza), mniej będzie natomiast misji pobocznych
    ● powrócą również sekwencje z Desmondem, które mają być oparte na rozwiązywaniu przestrzennych łamigłówek
    ● powróci również multiplayer, tym razem jednak będzie on bardziej powiązany fabularnie z trybem dla jednego gracza, pojawią się w nim także nowe opcje – np. możliwość customizacji kierowanej postaci
    ● silnik gry wzbogacił się o nową technologię – MoCam – która ponoć daje efekty zbliżone do tych zapowiadanych w grze L.A. Noire.​

źródło: CD-Action / Assassin´s Creed: Revelations

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    50letni Ezio? OOOOOOOO
    Biore pre-order :D

4. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    cholera mnie bierze z tym eziem, altairem zagramy zapewne max godzinę a resztę tym staruszkiem wow to będzie gra -,-

5. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak przeczytam takiego newsa to nie mogę usiedzieć. Musze w to grać, muuuuszę....

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak właśnie myślałem :) Że jako Ezio będziemy "przeglądać wspomnienia Altaira :)

Zaje******!

Bardzo dobrze ;) Fajnie było to zrobione w Brotherhood

I bardzo dobrze. Jak w Red Dead Redemption ;) W poprzednich AC nie zrobiłem ani jednej misji pobocznej poza wspomnieniami Cristiny

Widać że UBI wie jak zainwestować w produkt ;)

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wow, niektóre informacje bardzo fajne. Ale 50-letni Ezio to wg mnie przesada... Zobaczymy jak to ostatecznie będzie wyglądać.

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    biegamy biegamy, a tu nagle Ezio wyciąga laske i mówi ze go kręgosłup na*******a

9. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    @!Mnih hahahha

Po tych zapowiedziach zapowiada się słabo . Dodane ostrze , bomby , kilka opcji gildii , opcja do orliego wzroku . Jedyna nowinka która mnie zaskoczyła jest MoCam twarzy . Ale co to da jak grafika jest bardzo przestarzała (Silnik graficzny będzie miał 3 lata :/ )

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No i to mi się podoba, a hejty pisali: odgrzewany kotlet, masówka, robią z AC jak z CoDem, co rok nowy, ale ludzie ! Ubisoft sobie w kulki nie leci, każda nowa część Assassin's Creed to masa urozmaiceń, usprawnień i ubogacenia rozgrywki, tak było z AC I < AC II < AC BH, każda następna część była bardziej rozbudowana od poprzedniczki, i mechanika miała także masę zmian i usprawnień, pre order jak nic, tylko czy na X360 czy na PC, zależy to od tego czy na PC będzie obsówa pół roczna jak zawsze -.-

11. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Najbardziej ciekawi mnie dalszy los Desmonda ciekawie co stanie się z Lucy i czy Desmond wreszcie założy jakąś zbroje :D

12. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    No właśnie tez jestem ciekaw co się stanie z Lucy i Desmondem..
    A swoją drogą,gra zapowiada się mega !
    Muszę w to zagrac ;DDD

13. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Wszystko mi się podoba poza...

"odpowiednim wieży Borgiów z Assassin's Creed: Brotherhood będą „kryjówki asasynów”. Rozgrywane będą podobnie, jak wieże Borgiów, ale mają być bardziej urozmaicone – na dodatek raz zdobytą kryjówkę trzeba będzie cały czas pilnować"

czyli powtórka z rozgrywki z RDR Undead Nightmare. Gramy sobie w kampanię, jesteśmy tak daleko i zaczyna być na prawdę super-interesująco, ale nagle musimy przerwać, bo jakaś mała wioseczka na drugim końcu mapy jest atakowana i jeżeli jej nie obronimy to stracimy możliwość odnawiania amunicji do broni X (lub wstawcie tu inny bonus który możemy utracić). Wielki minus, ale taka jest moja opinia.

14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    50 lat hoho ciekawe jak będziemy się wspinać na budynki, chyba katapultę zrobi nam Leonardo albo i nie bo on będzie miał z 70-80 lat a wtedy już nie żył bo umarł w wieku 67 lat.

co do chronienia i odbijania wież to mi się podoba w brotherhood było nudno zdobyliśmy wieżę i koniec aż chciało się kolejne zdobywać ale ich też było mało.

15. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury

Hmm..z jednej strony masz racje wiesz..bo biegac z jednego konca mapy do drugiego to się nie bedzie chciało nikomu..wiadomo w Gta to można sobie skiknąc helikopterkiem itp. Tutaj tego bysmy nie mieli.Ale z drugiej strony to urozmaiciło by nam gre,tak jak napisał Altres w AC:B niszczyliśmy wieże i koniec..a tutaj będzie się coś działo..dziś właśnie zachciało mi się pograc w AC:B,pograłem pobiegałem i po 20 min odechciało mi się ..po prostu nie było co robic ! Moim zdaniem gra będzie extra ! I wiem na 100% że będę ją miał w swojej kolekcji gier ;DDD

16. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie przesadzajmy w AC:R mapa nie będzie taka wielka jak w RDR.

17. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    heh skoro ezio to zamawiamy :)

18. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ha 50 lat to już staruch się robi powoli ;p Zobaczymy co z tego wyjdzie..

19. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    No super teraz to nie usiedzę na miejscu.... Muszę w to zagrać ;) ale Ezio 50letni? To dziwnie będzie wyglądało jak 50 letni staruszek biega po najwyższych wieżach w mieście, i robi z nich skoki wiary ; )

Wczytywanie...

Poleć forum