1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's creed Revelations problem. Pomocy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xbox360maniacPL, Grudzień 31, 2011.

1. Xbox360maniacPL

Xbox360maniacPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Wlasnie zakonczylem misje "An Uneasy Meeting" . Ukazala sie moja postac na wiezy i nic sie nie dzieje. Nie pokazuje mi na mapie cel nastepnej misji. Wychodzilem na wyspe animusa, resetowalem gre, ale nic to nie daje. Jak wchodze w menu gry, to tak samo nie ukazuje sie zaden cel misji, ani jej opis. Teraz na mapie powininem miec 5 wspomnienie z 4 sekwencji a gdy wchodze w menu DNA i jestem na tym wspomnieniu pisze "idz do punktu początkowego wspomnienia żeby zsynchronizować je z animusem a na górze pisze za mało danych żeby uzyskać dostęp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    czasami gra ma bugi i trzeba kilka razy probować lub od ostatniego zapisu

4. Xbox360maniacPL

Xbox360maniacPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak wczytac ostatni zapis na xboxie 360 ??

5. Michalek1

Michalek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    Ja też tak miałem :) nie pamiętam co zrobiłem, ale działało bez żadnego wczytywania starych save'ow itp. A jak chcesz wczytać to wejdz w ostatnie wspomnienie i je odtwórz

Wczytywanie...

Poleć forum