Assassins Creed Revelations problem z instalacją

cisekraz

Świeżak
Świeżak
Witam. Nie moglem znalezc tego nigdzie na forum. Posiadam wersje Assassins Creed Revelations XBOX360-COMPLEX. Po nagraniu plyty za pierwszym razem istalacja na dysk wywalila mi sie na 49%. Nagralem druga plyte i tym razem wysypuje sie przy 51%. Gre da sie odpalic z plyty ale za kazdym razem wychodzi do dasha w tym samym miejscu(na poczatku misji w Turcji). Uzywam Clonecd i plytki Verbatim. Mial ktos juz taki problem?
 

Melvin.FoX

Użytkownik
Użytkownik
Zabezpieczenie XGD3? :C a jaka nagrywarka nagrales?
 

cisekraz

Świeżak
Świeżak
nagrywarka bez lt-max. nie wiem jaki model bo wszystko nagrywam na laptopie. Skyrim smiga az milo. podobny problem mialem z instalacja 2. plyty do forza 4 i battlefield 3. tez wywalalo podczas instalacji
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
tez tak miałem tylko że mój problem polegał na tym że ruszałem laptopem podczas nagrywania i jak położyłem nieruchomo na biurku to się nagrywało bez problemu
ale raczej stawiałbym że coś z laserem w nagrywarce szwankuje :/
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj tak http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf
Ja też nagrywałem zwykłą nagrywarką i śmigam we wszystkie xgd3 :>
 

BROLY

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
potrzebna jest nagrywarka z LT MAX czy tak trudno zrozumieć? wywala błąd bo źle nagrywa a płytki nie mają nic do tego !!!
 

ridek

Świeżak
Świeżak
Witam!

Powiem tak. nagrywam gry na laptopie SONY VAIO z nagrywarka MATSHITA BD-MLT UJ230AS. Wszystkie gry narazie puki co smigaja i sie instaluja oprócz Skyrim The Elder Scrolls V PL (ale to juz rzekomo inna bajka). Wczoraj po nagraniu Assassins Creed Revelation gra sie nie zainstalowala ale normalnie uruchomila z plyty. Dzis gra sie zainstalowala poprawnie z tej samej plyty (może czary). Tak wiec reasumujac z ta nagrywarka LT MAX nic do tego nie ma. nagrywam na plytkach VAKOSS DL+.
 

arcist

Świeżak
Świeżak
kurcze duzo ludzi pisze i pisze o tym wszystkim,a nikt tak naprwde sie niewypowie wlasciwie,sam czekam na taka wypowiedz,poniewaz tez juz spalilem 3 plytki na Batmana i Ace combat.....niewiem czy potrzebny jest dashboard 13604 ? Aby w nie grac,czy faktycznie nagrywarka z flashem ? Inni znow pisza o layerbreaku,zglupiec mozna heh.....wszystkie gry mi chodza wlasnie do Batmana,zastanawiam sie nad updatem dasha,pomozecie cos ? Jakies konkretne opinie ?
 

WineToo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wiem jak wam, ja nagrywam na lapie Acer'a plyty Verbatimki z prędkością max przez CloneCD i w żadnej grze jeszcze nie miałem problemu z instalacja gry na dysku. Gearsy 3, Forza 4, Batman: AC, Assassins Creed Revelations, Skyrim, Saints Row The Third, Ace Combat itd.. Kazda z tym XGD3. Jakos problemu nie mam z tym i zadnej jak na razie specjalnej nagrywarki nie potrzebuje ; )
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak ściągnąłem wersje PL z torrentów od użytkownika: dawid_gruzin i polecam! Gra ma polskie napisy i instaluje się bez problemu, podobno była jakaś wersja w necie która nie instaluje się na dysku z dopiskiem SRT się instaluje bez problemów.
 

arcist

Świeżak
Świeżak
wonetoo napisz jakiego masz dasha ?
 

WineToo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
@arcist
Posiadam dasha 13604
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Nie łatwiej napisać, że wersja SRT... A nie chrzanić głupot, że potrzebny LT-MAX. Wina może leżeć jedynie po stronie nagrywarki w komputerze jak coś nie tak jest. Jeszcze 100lat przed XGD3, jak nie mieliście jeszcze xboxa, to były problemy na niektórych nagrywarkach, nie bez powodu ludzie kupowali pioniery.
 

weplausss

Banned
Użytkownik
Ja powiem ze nagrywam nagrywarka na laptopie przez Clone CD i zawsze nagrywam w 100% bez problemu smiga
 

cisekraz

Świeżak
Świeżak
Wypalilem imgburnem i dziala z plytki ale na dysk dalej sie nie instaluje. Przynajmniej da sie pograc, malo braklo a za plytki bym wyrzucil tyle co za oryginal:)
 

Ninja72

Świeżak
Świeżak
http://nickthegr33k.eu/XGD3burn.pdf
Wpierw potraktuj grę nowym ABGX,pozniej zastosuj sie do tutka i nie zapomnij zmienić book change.
Nagrywam na lapku z normalna nagrywarka i buja.
 

Do góry Bottom