1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Revelations problem z nagraniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kowal12, Listopad 16, 2011.

1. kowal12

kowal12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z nagraniem Assassin Creed 4.
    Problem polega na tym że próbuje wypalić grę przez ImgBurn tak jak to robiłem za każdym razem i działało to teraz wyskakuje mi taki błąd:
    "There doesn't appar to be enough space on the disc to burn this image" jak na dysku mam wolne ponad 100 GB a płytkę mam verbatim+DL 8,5GB.
    Plik gry pobralem z stronki :http://********.org/torcache/640089_3.html#k.
    Prosze o pomoc.

PS: Proszę nie pisać postów typu jaki dureń itp jestem nowy
    w tych "klockach".

Nie moge tego nigdzie znalesc

2. Lotnik421 Xbox One

3. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    nie chodzi o miejsce na dysku twardym ino o miejsce na dvd i poza tym masz go odpowiednio dl 8.5gb kliknij opcje "write till turncate" na początku i tyle nagrywasz do końca i masz

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    bycie świeżakiem nie zwalnia z korzystania z wyszukiwarki.

Wczytywanie...

Poleć forum