1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's creed Revelations - The End of an Era

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jesters, Październik 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ubisoft wypuścił do sieci nowy zwiastun zatytułowany The End of an Era. I to nawet z polskimi napisami! Miłego oglądania :p

Jesters

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Świetny trailer ;) Fabularnie będzie może tak dobra jak dwójka, ale powiem tyle - będzie no life'ienie na maksa jak tylko wyjdzie ta gierka ;)

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    coraz bardziej nie mogę się doczekać tej gierki!

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Znowu mistrzowsko zrobiony trailer, po obejrzeniu jego mam odczucia takie jak Hextor że fabularnie będzie mocarz, jestem w stanie nawet liczyć po cichu na przeskok technologiczny jak z AC I do AC II, bo tyle nowych rzeczy można było zaobserwować. Oglądam te trailery Assassin's Creed Revelations a w komentarzach na stronach typu GoL czy Polygamia czytam że Ubisoft wykorzystuje markę do pieniędzy, robi odgrzewanego kotleta, Call of Assassin's i inne brednie, i się zastanawiam czy oni oglądają te filmiki czy hejtują bez oberzjenia o_O

6. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Boję się pomyśleć, jak zaawansowany fabularnie i jak dobrą grą będzie AC III.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kozak kozak kozak. Gra z fabułą a nie non stop jedno i to samo. To mi się podoba.
    Skończyłem AC 1, AC 2 i powoli kończę AC:B. I nim wyjdzie ta część będę po AC:B więc super przygotowany na dalsze losy assassina. :)

PS. Sceny zabójstw to coś pięknego wręcz. Dlatego tą grę tak kocham piękny system walki, kontry.. ahh grać grać i jeszcze raz grać.

Super by było jakby w AC3 można było obrać np. dwie różne ścieżki..

8. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Trailery Assassyna Ubisoft tworzy kapitalne! Materiał wzbudza ogromne zainteresowanie widza i sprawia, że już teraz chce wziąć się pada do ręki i grać. Ezio to dla mnie jedna z najlepiej wykreowanych postaci, w jakie przyszło mi się wcielić. Człowiek legenda. Poruszyły mnie wątki i już dziś chciałbym ich rozwinięcia. A walka? jak zwykle majstersztyk.
    AC RLZ.

Rozwiń myśl proszę. Jakie ścieżki? Assassyna i kogo? Sługusa kościoła? czy coś na zasadzie GTA, że będziemy mogli decydować w pewnych questach,a decyzje odbiją się potem na interakcji z ludzmi różnymi.

9. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    fabuła jak zwykle FTW, ale ten multi... dla samych 8 godzin gry nie wydam 200zł, dlatego trza będzie pobrać na pieca

10. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Dla mnie osobiście multi jest zbędny. Nigdy mi się za bardzo nie podobał i jakoś wprowadzając Multi Ubisoft odbił od kanonu pierwszej części.

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak jak w Wieśku 1 albo 2 że masz do "wyboru" kilka różnych sposobów ukończenia gry, ale w AC to się nie sprawdzi :p

12. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a będziemy mogli kraść auta?:p zacnie wygląda nowy Aż ślinka cieknie

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ubisoft ma w tej chwili jedną dużą serię , która przynosi większe dochody , więc nic dziwnego , że ją ciągnie co rok.

14. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Jak dla mnie to może być i co pół roku oby trzymali taki poziom jak teraz. Co z tego że wydają AC co 12 miesięcy skoro gra jest tak niesamowicie miodna i rozbudowana względem poprzedniczki że grzechem jest nie grać. Nie rozumiem ludzi którzy tutaj płaczą że AC za często wychodzi. To tak jak by się czepiali że forza wychodzi za często bo przecież Gran Turismo jest wydawane raz na 4-5 lat. Śmiech.
    A co do samego AC:R to nie mogę się już doczekać. Preordera zamówiłem już jakiś czas temu więc jeden problem mam z bani :) Kolejnym jest to że jeszcze miesiąc czasu trzeba czekać. BTW. ciekawe jak będzie wyglądało to więzienie vlada palownika.

15. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    to jest poprostu Klimat ! Dla mnie najlepsza gra i nie moge sie doczekac. COs pieknego ! :)))

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!

Coś ala assassyn dobry (pomaga ludziom itp itd) i assassyn zły - otwarte zabijanie, brutalność w czynach.. I to później wpływało by na dalsze losy naszego bohatera. Coś co sprawiło by że grę przejdziemy kilka razy (ponieważ pod względem naszych czynów gra prowadziła by nas do innego zakończenie).

Mam nadzieję że mniej więcej jasno napisałem. Sry ale jestem po 11 godzinach pracy i już mam kłopoty z kontaktowaniem :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum