1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Revelations Zakończenie [SPOILER]

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez michal158, Listopad 20, 2011.

1. michal158

michal158 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Założyłem ten temat żeby każdy wpisał tu swoją interpretację zakończenia, Gdzie według niego będzie się dziać kolejna część Assassin's Creed. Nie zrozumiałem zakończenia gry. Co do miejsca to zdaje mi się że akcja będzie się toczyć w "Alexandrii", albo w USA zagramy już samym Desmondem. Zakończenie było świetne i w dwu momentach gry wzruszyłem się ot tak :p (jak obiekt 16 uratował desmonda samemu niszcząc swój umysł i ginąć oraz na napisach końcowych).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mnie tylko zastanawia dlaczego nie dostaliśmy żadnych odpowiedzi z poprzedniej części dotyczącej śmierci Lucy. Niby że pogrzeb i tyle, ale dlaczego oni zmusili Desmonda by ją zabił ? Chyba że coś przegapiłem w dialogach ?

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    cos tam było o ewie ale dokładnie chyba nie było to wjaśnione

5. michal158

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Coś mi się zdaje że gdyby nie śmierć Lucy, Desmond nie zapadłby w śpiączkę i nie kontynuował tej przygody. No ale twórcy mówili że odpowiedzą na 7 z 10 najczęściej zadawanych pytań. A czy ktoś zrozumiał zakończenie końca, czyli tego jak drzwi furgonetki się otworzyły, coś się pokazało i tyle z tego było.

6. Fragowsky

Fragowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pewno będzie kontynuacja z Desmondem, który powiedział, że wie co zrobić z rajskim jabłkiem, ale fakt że zakończenie ciężkie. Wydaję mi się, że Desmond wie jak uratować ludzkość przed jakimś kataklizmem, który był pokazany jakby zdarzył się on wcześniej i zdarzyć się może jeszcze raz, ale czy to o to chodziło?

7. michal158

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zakończenie było o tym że parę tysięcy lat temu, gdy na świecie żyła pradawna rasa, wybuch na słońcu spowodował koniec świata. Przed tym, zdążyli jeszcze stworzyć machinę która może uratować świat.

8. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    No i oni teraz przyjechali furgonem do owego miejsca, skąd może być możliwe uratowanie świata przed końcem w 2012, to akurat było zrozumiałe. Ale bardzo mnie zaskoczyło, że oni już tam dojechali i ciekawe skąd znali to miejsce. A i jak to dokładnie było z ojcem desmonda bo coś przegapiłem, skąd on tam był itd.

9. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    on sie tam zjawil pod koniec brotherhooda, było coś w napisach koncowych(brotherhood)

10. michal158

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ojciec nie wiem skąd się wziął. A co do lokalizacji miejsca gdzie został ukryty ten artefakt: Podobno w DLC, Leonardo odkrył namiary tego miejsca.

11. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Ale... w zakończeniu macie wszystko podane jak na tacy. Skąd się wziął ojciec? Banał. Wiemy, że żył razem z matką Desmonda w zamkniętej asasyńskiej osadzie, ale stały kontakt z asasynami musiał mieć. W momencie gdy pojawił się ktoś tak przełomowy dla asasyńskiej sprawy jak Desmond (jak słyszeliśmy z rozmowy Billa i Shauna oraz tej techniczki od animusa, zapomniałem imienia - Desmond ma efekt krwawienia, występujący w jednym przypadku na 10 milionów) i na dodatek jest jego synem to logiczne, że go o takim fakcie poinformowali. Leonardo rzeczywiście mógł odkryć położenie tego miejsca, ale nie jestem tego do końca pewien - ok, w DLC rzeczywiście odkrył współrzędne punktu, ale tak ważny fakt zostałby umieszczony przez Ubisoft w podstawowej wersji gry, nie odpłatnym dodatku. Desmond zapadł w śpiączkę na skutek szoku powstałego poprzez przejęcie kontroli nad jego ciałem przez Minerwę i zabicie Lucy. Umknęła mi machina, o której mówi @michal158, bardziej prawdopodobnym jest, że w świątyni jest ukryty jakiś artefakt, zawierający wiedzę cywilizacji z szóstym zmysłem, a nie coś, co magicznie uratuje cały świat. Obiekt 16 nie uratował Desmonda w animusie, bo de facto Obiekt 16 przestał istnieć - w animusie był programem, który miał swoją inteligencję i wspomnienia ze swojego życia, jedyne co zrobił, to spowolnił sekwencję terminacji animusa, by dać czas Desmondowi wskoczyć do ostatniego wspomnienia Ezia. Najbardziej ciekawi mnie jak twórcy wybrną z faktu, że są co najmniej dwa Jabłka, o takich samych właściwościach i skąd wzięło się Jabłko, którym za życia posługiwał się Ezio. Majstersztyk w najczystszej postaci.

12. michal158

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie najbardziej zastanawiają 2 wolne miejsca w ekwipunku ezio. Jedno na rajskie jabłko, a drugie? Nie będziemy grać już Ezio ale mimo tego, i tak mnie to zastanawia ponieważ nie sądzę żeby twórcy w III zmienili wygląd ekwipunku (bo co można jeszcze dodać...)

13. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Nie wiadomo, może cofną nas do starożytnego Egiptu, a może wrzucą do Prus Książęcych? Wszystko jest możliwe, co twórcy udowodnili nie raz. :)

14. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  15. Fragowsky

Fragowsky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie też strasznie ciekawi jak wyjaśni się to z tymi jabłkami, które jabłko ma Desmond? To które Ezio używał wcześniej(Brotherhood) czy to które znalazł w bibliotece Altaira w Masjafie.

16. Viamortis

Viamortis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie końcówka jak zawsze cięzka ale już przywyknołem do Ubisoftu, widocznie tak lubią, zawsze czuje ten niedosyt, Ezio Łapie desmonda za ramie i Koniec, nie wiadomo co z Sofiją, Po co ezio zdejmował Armor teoretycznie wiadomo, żę juz jest za stary itp ale , Myślałem że po to aby wygląd bardziej jak stary Mentor, płaszcz i ukryte ostrze only, dziwna końcówka.

JEzscze mnie dziwi jedna rzecz odkryłem wszystkie Punkty widokowe, a gdy wejde w satystyki mam 0.0, nie wiem czemu. moze to nie o te chodzi , ale jesli chodzi o inne to ich nie moge znaleść

17. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Rozumiem że po zakończonej grze nie ma możliwości grania Ezio w Konstantynopolu czy Desmondem na 'wyspie' ?

18. DeVil666

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jest

19. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak ? Wyszedłem z gry, włączyłem i cały czas lecą te napisy -.-

20. DeVil666

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja poczekalem az sie skoncza i pozniej normalnie mozna grac

21. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Końcówka magiczna, czekam ze zniecierpliwieniem na n owe przygody, już w skórze Desmonda! Kilka pytań dostało odpowiedzi, jednak po końcówce narodziło się kilka nowych. Zakończylismy pewny etap historii, aż się łezka zakręciła pod koniec, kiedy znalazł Ezio Altaira.
    Fajnie!

Wczytywanie...

Poleć forum