1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin’s Creed Rogue to ciekawa historia i wiele nowości w rozgrywce

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwsza przygoda w uniwersum Asasynów, w której wcielimy się w Templariusza zapowiada się wybornie. Twórcy przygotowują dla nas intrygującą opowieść, która zostanie podbudowana wieloma innowacjami w rozgrywce.

Jak zobaczycie poniżej autorzy zapowiadają wielką przygodę, która powiąże kilka opowieści Asasynów. Nie będzie to tylko „dodatek” do głównych przygód z uniwersum, a historia ma zaprezentować dramat byłego członka Bractwa, który został zdradzony i stał się Templariuszem. W trakcie rozgrywki napotkamy na wiele postaci z innych odsłon gry.

W tytule nie zabraknie także innowacji w rozgrywce – Templariusz posiada nowe bronie, częściej strzela, ale oczywiście nie zapomina o najlepszych zabawkach swoich starych przyjaciół. Produkcja pozwoli nam zwiedzić wcześniej niedostępne lokacje – będzie zimna! – a w trakcie przygody weźmiemy wielokrotnie udział w walkach na otwartym morzu.

Assassin’s Creed Rogue trafi 11 listopada wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Taaak Taaakk PC'towcy, Xgonowcy, PS4krotowcy możecie nam zazdrościć tego Assaassins Creed Black Flag v2 Rogue :)

Ogólnie nie mogę się już doczekać.. Jedynie co muszę zacząć w końcu moją przygodę z Black Flag :D bo jak na razie to nawet nie odpaliłem :) hehe

4. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Też nie mogę się doczekać tej części właśnie ukończyłem 3 podobno fabuła rogue ma być z 3.związana zobaczymy ;) A potem biorę się za black flag.

POMOGŁEM DAJ PRZYDATNE.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wcale się nie zdziwię jak po czasie wyjdzie też na XO i PS4, a czasowa wyłączność pozwoli sprzedać więcej gier na starocie :D

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no bo wyjdzie w formie ARCADE na 100% tak jak było z AC Liberation pewnie będzie z 60-100zł kosztowało

Wczytywanie...

Poleć forum