Assassin’s Creed Rogue to ciekawa historia i wiele nowości w rozgrywce

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Pierwsza przygoda w uniwersum Asasynów, w której wcielimy się w Templariusza zapowiada się wybornie. Twórcy przygotowują dla nas intrygującą opowieść, która zostanie podbudowana wieloma innowacjami w rozgrywce.

Jak zobaczycie poniżej autorzy zapowiadają wielką przygodę, która powiąże kilka opowieści Asasynów. Nie będzie to tylko „dodatek” do głównych przygód z uniwersum, a historia ma zaprezentować dramat byłego członka Bractwa, który został zdradzony i stał się Templariuszem. W trakcie rozgrywki napotkamy na wiele postaci z innych odsłon gry.

W tytule nie zabraknie także innowacji w rozgrywce – Templariusz posiada nowe bronie, częściej strzela, ale oczywiście nie zapomina o najlepszych zabawkach swoich starych przyjaciół. Produkcja pozwoli nam zwiedzić wcześniej niedostępne lokacje – będzie zimna! – a w trakcie przygody weźmiemy wielokrotnie udział w walkach na otwartym morzu.

Assassin’s Creed Rogue trafi 11 listopada wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksa 360.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Taaak Taaakk PC'towcy, Xgonowcy, PS4krotowcy możecie nam zazdrościć tego Assaassins Creed Black Flag v2 Rogue :)



Ogólnie nie mogę się już doczekać.. Jedynie co muszę zacząć w końcu moją przygodę z Black Flag :D bo jak na razie to nawet nie odpaliłem :) hehe
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Też nie mogę się doczekać tej części właśnie ukończyłem 3 podobno fabuła rogue ma być z 3.związana zobaczymy ;) A potem biorę się za black flag.

POMOGŁEM DAJ PRZYDATNE.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wcale się nie zdziwię jak po czasie wyjdzie też na XO i PS4, a czasowa wyłączność pozwoli sprzedać więcej gier na starocie :D
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Wcale się nie zdziwię jak po czasie wyjdzie też na XO i PS4, a czasowa wyłączność pozwoli sprzedać więcej gier na starocie :D
no bo wyjdzie w formie ARCADE na 100% tak jak było z AC Liberation pewnie będzie z 60-100zł kosztowało
 

Do góry Bottom