1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin´s Creed: Seizure, czyli film-niewiadoma

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dav10, Lipiec 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Na serwisie Kiwi pojawił się krótki film Seizure, stworzony w studiu Ubisoft Cinematics. Widzimy scenę, w której naukowiec majstruje w pamięci pacjenta korzystając z Animusa. I nikt nie wie, z czym dokładnie związany jest film i jaki jest jego cel.
    Widzimy wyraźnie notkę, że Seizure jest przeznaczony do użytku wewnątrz firmy i nie powinien być rozprowadzany. Innymi słowy - w sposób kontrolowany mniej, bardziej lub wcale, ze studia Ubisoftu wyciekło coś, co wyciec nie miało. Wydawca nie skomentował jeszcze sprawy.

[video]http://kiwi.kz/watch/8n96k62quocn/[/video]

Zawiązanie akcji Assassin's Creed III? Przyszłe kombinacje z Desmondem? Kolejny Obiekt w Abstergo? A może po prostu próbka możliwości animacji?

Źródło:cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie ten "pacjent" jest bardzo podobny do Stallone'a :D
    Nie wiem co Ubi kombinuje, może wypuści jakiś film w stylu Lineage poprzedzający trzecią część.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Cokolwiek to będzie, zapowiada się na lepsze niż Lineage :)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kto powiedział że jest to animus, na 99% jest to zwykły filmik który zrobili graficy albo z nudów albo chcieli przetestować światła itp.

6. dav10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Zauważyłem, że ten pacjent z filmiku urodził się 04.12.1978 roku, bo tak pokazuje Animus na początku filmiku. Więc to nie Desmond, bo on urodził się w 1987r. Według mnie jest to obiekt 16, który był przed Desmondem. Wynikałoby z tego, że ta animacja, którą (niby) tworzą uzupełni historię obiektu 16. A wy jak uważacie?

PS. Jeszcze jeden fakt, który przemawia za tym, że to obiekt 16. Animus na filmiku ma wersję 1.0, a Desmond miał taki w Assasinie I, bo w dwójce miał już Animusa 2.0.

UP - To jest Animus, bo masz na początku filmiku napisane na ekranie Animus 1.0

7. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdzie ty niby masz napisane, że ten Obiekt urodził się w 1978r? Jest podana data, ale jest to data używania Animusa (czas normalnie mija). I Desmond nie miał Animusa 1.0 tylko Animusa 1.28.

/Edit: A przy okazji Desmond został porwany we wrześniu 2012 więc wątpię, aby abstergo czekało od 78' do 12' roku z porwaniem następnego Obiektu do odtworzenia wspomnień Ezio.

8. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Fakt animus to jest to, ale i tak uznaję że jest to jakiś test albo animacja która gdzieś podczas gry dostaniemy, nic ważnego aż tak bardzo.

9. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up, najwidoczniej mało znasz uniwersum Asasynów.

1. Jest to niekontrolowany wyciek, Ubi usunął wszystkie filmiki z youtube, więc jednak im zależy by nikt tego nie widział.
    2. Jest to o wiele lepszy render niż pierwsze trailery AC II, AC Brotherhood, AC Revelations (specyficzne pierwsze trailery gdzie Ezio wyglądał jak żywy, na trailerze z II Ezio był podczas karnawału i ścigał tam swój cel, w Brotherhood wraz z bractwem zaatakował karocę z Cesare pod Panteonem. Jeżeli do trailerów się przykładają by je renderować, to ten Seizure który wymagał o wiele więcej czasu i pracy MUSI coś ważnego znaczyć.
    3. Taka animacja podczas gry jest nie możliwa, od I części wszystkie cut-scenki są na silniku gry, nie ma filmowych wstawek, a że Revelations nie jest kamieniem milowym we fabule jak i serii to na bank nie będzie w nim wstawek tego typu.
    4. Jak znać uniwersum Asasynów to jest to coś ważnego, na pewno to będzie duży projekt który nie przejdzie bez echa.

10. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Jak dla mnie wszystko co związane z AC jest ********* ! :D
    Tylko boje się tego żeby Ubi nie zrobiło takiego błędu jak nowy CoJ.. Dziki zachód był lepszy .. to wogle zmienia gre..
    Ja np. nie wyobrażam sobie AC podczas II WŚ .. owszem to dobry materiał ale na inną grę.

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak to jest dobra jakość to ja nie wiem, AC znam bardzo dobrze i znam również dobrze pracę grafików i wiem z doświadczenia że takie scenki robią kilka set podczas jednej produkcji bo światło trzeba sprawdzić bo tamto, bo model trzeba sprawdzić po wyrenderowaniu, tekstury itp, że usuwają to się ni dziwię CD Projekt Red wizerunek wiedźmina w różowych ciuchach też szybko usunęli zawsze takie rzeczy się usuwa, oj ślepy jesteś cut scenek w AC jest od groma i jeszcze więcej.

12. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale te cut scenki są na silniku gry o czym już pisałem.. eh... jak grochem o ścianę.

AC Seizure na pewno nie było zrobione na silniku AC. Mówiąc o jakości nie miałem na myśli Full HD, 720p czy zwykłe SD o_O tylko szczegółowość filmiku, trudno od wycieku wymagać jakości Full HD, dobrze że w ogóle wyciekło.

EOT. Jeśli nie zrozumiałeś o co mi chodziło w poprzednim poście to szkoda, ale nie będę tego tłumaczył w 10 następnych postach.

13. dav10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Tak, czy inaczej jest to filmik, którego Ubi nie chciał pokazać publicznie

PS Dalej twierdzę, że data na ekranie Animusa na filmiku to rok urodzenia obiektu 16 :)

14. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na jakiej podstawie?

15. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Osobiście uważam, że dav10 ma racje :)

@up na jakiej podstawie ?
    Ponieważ wątpie, że animus 1.0 juz powstał w 78 roku :)

To jest data urodzenia obiektu 16 !

16. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Ta klotnia nie ma sensu... Prosze zamknac temat.

17. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Sam nie masz sensu ^^

Wyrażamy swoje zdania !! :)
    Osobiście uważam, że kolega wyżej nabija bezsensownie posty a co za tym idzie warn ?^^
    //to moje zdanie ^^

18. GreenPeace

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Ehh, niewiem kto tu próbuje napisać posty. Kolega maniaku, wpierdala** sie na tematy i piszesz swoje bezsensowne posty, które notabene nic nie wnoszą do tematu. Zapewne tez nie grales we wspaniala serie Assassin creda, tylko pewniesz wszedles na google i wyszukales głupoty o animusie. Proszę o sprawdzenie postów tego cwanego uzytkownika. Ja udzielam sie i staram sie pomagac uzytkownikom forum.

19. maniak1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Doprowadzamy do bezsensownego spamu kolego drogi... :) i na tym się skoczy , ze obydwoje dostaniemy warny ^.^...

// mój gametarg : fragserv2pl / fragserv<--- sprawdź czy nie grałem w AC :)

Sam pewnie nie grałeś ...

Zobaczcie jak user wyżej nabija posty gdzie się da ! :) A to nazwiemy nie inaczej jak SPAM !!

Tyle odemnie !

// PRzepraszam za offtop !

@down

nie bede nabijał postów jak ty...

Jeżeli chodzi o fife , to założyłem temat dla kolegi :)

pozdrawiam !

20. GreenPeace

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Widze, kto tutaj teraz nabija posty... Kolega maniak, bo kto by inny jak nie maniak? Widze, ze mieszkasz w tym samym mieście kolezko. Ja staram sie pomagac uzytkownikom, a nie zakladac bezsensownie glupie tematy, o fifce. UZYJ WYSZUKIWARKI.

21. dav10

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Więc nie zważając na wcześniejsze kłótnie wracam do tematu :)
    razor7, według mnie jest to obiekt 16, ponieważ:
    1.Był to animus 1.0, czyli wcześniejszy niż Animusy, pod które podłączany był Desmond
    2.Był to strasznie "brutalny" Animus, więc Desmond miał pewnie wersję bez potrzeby wwiercania się do mózgu :)
    3.Jeśli 1978r. byłby rokiem narodzin obiektu 16, a obiekt miałby ok.30 lat to historia tej animacji toczyłaby się się w 2008r.
    Ode mnie tyle, UP - każdy może mieć swoje zdanie, a nie od razu kłótnie powodujecie :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum