1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin’s Creed: Syndicate działa dużo lepiej od swojego poprzednika! Sprawdźcie testy płynności

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 23, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft w przypadku Assassin’s Creed: Syndicate stanął przed trudnym zadaniem – firma musiała zmazać plamę po zeszłorocznych, francuskich problemach, ale według pierwszych opinii gra działa dużo lepiej. Zobaczcie dokładny test pozycji uwzględniający płynność animacji.

Digital Foundry zbadało Assassin’s Creed: Syndicate i ekipa wyciągnęła wiele ciekawych wniosków. Gra działa na silniku AnvilNext, obraz wyświetlany jest w 900p, a produkcja stara się o stałe 30 klatek na sekundę w przypadku obu konsol aktualnej generacji.

Standard? To wszystko wyglądało identycznie w przypadku poprzedniej produkcji, ale Ubisoft wyraźnie ogranicza możliwości dzieła. Pozycja jest pozbawiona kooperacji (chociaż patrząc na budowę opowieści i dwójkę bohaterów pewnie twórcy rozważali dodanie współpracy), trybu wieloosobowego, na ulicach Londynu pojawia się zdecydowanie mniej ludzi niż w Paryżu (chociaż stolica Anglii w czasach Syndicate była jednym z najbardziej zaludnionych miast świata), a ponadto mniej budynków zostało otwartych dla graczy.

Nie są to jednak złe wiadomości. Ubisoft w przypadku Unity zaszalał i chciał chwycić jednocześnie wszystkie sroki za ogon. Wiemy, jak się to skończyło, więc Assassin’s Creed: Syndicate oferuje „mniej ale za to lepiej”.

Tytuł działa zdecydowanie stabilniej pod względem płynności animacji na PlayStation 4 i Xboksie One. To nadal nie jest nieskazitelne 30 fps-ów w każdym miejscu, ale spadki tym razem nie uprzykrzają zabawy. Jednym mankamentem jest nadal szybkie przemieszczanie się po lokacjach, ale i tak jest lepiej niż w Paryżu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Porażka. Gdzie te czasy prawdziwego AC ? Za czasòw ezio nikt nie liczył klatek... Wszystko działało idealnie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

4. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    To racja. Ale cieszmy się ze po wpadkkach ostatnich części znów poprawiają jakość. Chodź przydałaby się seria Ezio we wstecznej kompatybilnosci

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po tym co widziałem na TV GRAMY to odechciało mi się tej gry totalnie. Wiadomo jest parę usprawnień jak właśnie ta linka z hakiem bądź jazda bryczką.. No ale kwint esencją AC była właśnie wlazywanie po budynkach i skakanie po dachach..
    Z tego co widziałem to walki są okropne.. i jeszcze te wprowadzenie jakby bossów i te powtarzające się sekwencje..

W takiej chwili bardzo się ciesze, że mam jeszcze do ogrania AC:BF i AC:U więc zdecydowanie nie śpieszno mi do AC:S..

Wczytywanie...

Poleć forum