1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Syndicate ... nieudana aktualizacja

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Amorr, Listopad 24, 2015.

1. Amorr

Amorr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Macie tak? Dziś podczas gry wyskoczyło że musi aktualizować ale potem wywala, że błąd :(

I tak cały czas

2. Lotnik421 Xbox One

3. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokladnie to samo, wczoraj gralem z plyty i było ok (w niedziel pobralo jakas aktualke do ACS). Dzis odpalam i zonk, pisze ponownie ze musi się aktualizować po probie aktualizacji wywala blad i lipa. Skasowalem gre z dysku zaladowalem ponownie, a nawet strzeliłem format konsoli i niestety bez zmian. Prawdopodobnie cos po stronie ubisoftu (pomijajc, ze dziś była jakas aktualka konsoli tez, ale watpie żeby to miało wpływ, bo przed aktualizacja konsoli tez proba uruchomienia ACS konczyla się niepowodzeniem).

4. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
  5. Kratos S3

Kratos S3 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ja również mam ten problem gdy dzisiaj odpaliłem grę ,ale dzwoniłem do wsparcia Ubisoft i oni już wiedzą o tym problemie ,jest on po stronie Microsoftu taką odpowiedź otrzymałem .Trzeba poczekać ,rozwiązanie tymczasowe podane przez Ubisoft konsole przełączyć w tryb ofline .Działa sprawdziłem można grać .

6. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U mnie odpaliłem teraz konsole (przez noc była odlaczona od pradu), zalogowałem się na koncie i uruchomiłem ponownie ACS i tym razem aktualizacja poszla bez zarzutu :).

7. Amorr

Amorr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale jak profil w tle to nie za bardzo offline pograsz bo musi byc zalogowany.

Zrobiłem offline / online i gra sie uruchomiła bez aktualizowania.... hmmmm

8. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Dzisiaj uruchomiłem Assassina i nagle nie potrzebował aktualki :p

Wczytywanie...

Poleć forum