1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Syndicate

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 24, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć, bo grałem tylko z 15 min w jednym z sklepów no ale napiszę, że nie podoba mi się strona w którą ta gra ewoluuje. Nie podoba mi się system walki, już bardziej wolałem grę pod kontrę i zabijanie na combo. Graficznie wyglądało spoko. Z rzeczy które mi się podobały to szybkie zeskakiwanie z budynków przytrzymując B i ogólnie usprawniona mechanika wchodzenia jak i animacje. Do plusów należy też zaliczyć linkę do wspinania i wreszcie system skradania(ostatnią którą grałem było BF). Ogólnie nie przypadła mi do gustu ta odsłona, nie wiem czy miał bym ochotę grać w nią więcej.

4. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po zapowiedziach i gameplayach miałem w ogóle nie kupować.

Jednak trafiła się wolna chwila na granie i chęć na jakąś nową gierkę i trafiło na Assasina.

Powiem że jest dobrze, nawet bardzo dobrze.

O niebo lepsze od Unity które jak dla mnie było najsłabszą częścią serii.

Plusy:
    - Klimat wiktoriańskiej Anglii zrealizowany na prawdę super
    - Brak częstych bugów , spadków płynności jak w Unity
    - Dwóch grywalnych bohaterów - można powiedzieć że 2 inne typy gry skradanie i walka.
    - Hak z liną naprawdę przyspiesza wspinaczkę i podróże po mieście
    - Co chwilę przewija się jakaś postać historyczna w misjach
    - System walki - na początku nie mogłem się przyzwyczaić ale zaliczę do plusów z powodu odmiany od starego systemu który już mi się przejadł
    - Ulepszony system skradania
    - Drzewko umiejętności postaci i drzewko rozwoju gangu

Minusów nie będę wypisywał bo na razie nie trafiłem na jakaś rzecz która by mnie irytowała - zaktualizuję potem

5. slimlukas

slimlukas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem assasina wersji the rooks. Jestem bardzo zadowolony z gry. Jakosc grafiki, klimat i odwzorowanie miasta jest super. Powownywalem z wiedzminem 3 jesli chodzi o grafike to zdecydowanie assasin wygrywa.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

6. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Właśnie ukończyłem podstawę. Gierka według mnie jeśli chodzi o fizykę i grywalność jest najlepszą z serii AC. Co do mojej prywatnej opinii to gra - przynajmniej podstawa jest krótka. Przejście zajęło mi miesiąc, co przy mojej częstotliwości grania uważam za krótki okres czasu. Mnie 100 % i wszystkie osiągniecia zajęły 2 dni 14 h i 30 minut. Mniej skrzynek niż w poprzednich edycjach ale są poukrywane bardziej i ciężko odkryć wszystkie. Według mnie fabuła gry jest...poroniona. O ile w AC Black Flag i AC Unity fabuła była taka, że zrywało migdałki. Ja byłem ciekaw co dalej nastąpi o tyle w Syndicate fabuła jest ja niedzielny rosół. Najlepiej jakby jej tam nie było. Zadania poboczne już są bardziej ciekawe niż wątek główny. Ogólnie rozgrywka jest przyjemna. Mniej rozbudowane bronie ale za to wątek z gangami jest również ciekawy. Przeszedłem również dodatek. Według mnie w promocji jest wart swojej ceny. Fabuła trochę bardziej wciągająca. Według mnie Ubi robi lepsze dodatki niż wersje podstawowe ostatnio. Ale to tylko moja opinia.
    PS. Dobrze, że wycofali się ze współpracy online tak jak to było w Unity.

Ostatnia edycja: Październik 11, 2016
  7. Arystoteles_PL

Arystoteles_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szczerze mi gra nie pod pasowała po grałem pół godziny i się pozbylem nie czulem tego klimatu asasyna trochę się nimi interesowałem historia itp i te zmierzenie po krajach i czasach jakoś nie kupuje dla mnie klimat asasyna to ubiór jak Pierwszy asasyn miejsca Jerozolima itp jakoś kurcze nie mogę wbić się w te klimaty Francja Anglia itp ale nie oznacza że gra słaba po prostu znając jakaś tam historię asasynów to tak średnio do mnie gra przemawia

Wczytywanie...

Poleć forum