1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin´s Creed: Ubisoft myśli o "piątce" i nowej grze z piratami?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 6, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft rozesłał do fanów serii Assassin's Creed ankietę, w której zadaje kilka ciekawych pytań. Jedno z nich to dość standardowa prośba o sugestie dotyczące przyszłych odsłon cyklu, drugie - tego jeszcze nie grali - wspomina o nowej marce związanej z piratami, na co z pewnością miałby wpływ sukces Black Flag.

Ubisoft w ankietach prosi o klasyczny feedback i wskazanie, co chętnie zobaczyliby adresaci w przyszłych odsłonach serii Assassin's Creed. Wśród dostępnych opcji są m.in. nowy bohater współczesny, osadzenie akcji w innym okresie historycznym czy możliwość wpływu akcji gracza na wygląd miasta.

Ciekawsze jest pytanie - cytując - "czy uważasz, że gra mogłaby stworzyć całkiem nową markę (tylko piracką, bez asasynów)?".

Ja się wstrzymam, odpowiedź pozostawię wam - uważacie?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jak bedzie to bardziej rozbudowane niz w ac4 to czemu nie. gier o piraceniu praktycznie nie ma. ubi poszlo w ciekawym kierunku ;)
    z reszta wydali pare nowatorskich tytulow na pc, ktore sie swietnie przyjely.

4. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Co za dużo to niezdrowo - seria zasługuje na powiew świeżości bo wyjdzie odgrzany kotlet z nową fabułą jak AC:R
    Nowa marka oparta w tych klimatach - jak najbardziej na plus :)

1 osoba to lubi.
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kurde. Jestem jak najbardziej za.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też jestem za. Chociaż nie ukrywam, że wolałbym już tego Assassina Ninja - przy którym były spekulacje czy tak będzie wyglądał AC 4 czy nie.. Fan Arty były chociaż świetne.
    Wg. mnie było by kozacko takie połączenie
    Assassin + Tenchu + Mark of the ninja

Hehe Assassin zaraz będzie taką bardziej wypasioną wersją poczciwego Sea Dogs oraz Sid Meier's Pirates! - jakby dorzucili parę drobiazgów :)

7. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niech nie wydają crapu AC5 na pewno i się wezmą za Prince of Persia to lepiej zrobią.

8. desupl

desupl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nawet jeszcze w rev i trójke porządnie nie zagrałem, bo wydawały mi się mega nudne a oni już pchają coś "nowego"

W tej grze oprócz tekstur i fabuł nie zmienia się nic :- )

9. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a co ma sie zmieniac. jak zmienia cos konkretnie to, to nie bedzie juz AC. fakt ze nawet mi to zaczyna juz zakrawac na mega kotleta, ale ubi z tego slynie. beda dusic tytul tak dlugo az wycisna z niego cala kase.

10. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    zrobili by jakiś nowy tytuł o jakimś zabójcy potworów, wiedźm, demonów itp, tyle nie w czasach średniowiecza tylko dzisiejszych albo tak 100lat temu

Wczytywanie...

Poleć forum