1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Unity: Asasyni wyruszają na łowy na ulice prawdziwego Paryża

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 23, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wyczyny profesjonalnych parkourowców w rzeczywistości można określić krótko: wow.

Ronnie Shelvis i grupa French FreeRun Family przygotowali wideo, w którym czterech profesjonalnych parkourowców przebranych za Asasynów wykonuje rozmaite sztuczki. Film przedstawia pościg po ulicach Paryża za dwójką żołdaków, którzy postanowili zabawić się kosztem żebraka i odebrać mu pieniądze. Parkourowcy wspinają się na budynki, przeskakują po murkach, wykonują salta i podróżują autobusem na gapę.

W sieci dostępny jest także film zawierający materiał "zza kulis", pełen zabawnych sytuacji, przedstawiający, w jaki sposób powstało powyższe wideo:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no jak zwykle bardzo dobry filmik assassina !!:D czekam na UNITY !!

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm mieszane mam uczucia. Wiadomo filmik fajny ale czegoś mi brakowała jakieś dynamiki. Parkour jak zawsze bardzo fajnie przedstawione. Lecz trochę beznadziejnie zrobione, że gonią 2 strażników przez prawie cały dzień chyba..

Brak dynamiki - jakieś walki podczas ucieczki, strzały, problemy w przejściach po dachach - chociażby ktoś kto próbowałby ich powstrzymać, mało współpracy - w końcu 4 assassinów (za duże skupienie się na indywidualnych akrobacjach, a były miejsca gdzie można było wykorzystać współpracę), zbyt szybkie zakończenie walki.

Tak jak mówię brakowało tej wisienki na torcie, która sprawiła by przy mojej osobie te WWWOOOWWWW. Było tylko aham no fajnie, to już koniec?

5. bery53

bery53 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zawsze mozesz wlozyc kaptur na glowe i pokazac nam cos lepszego bardziej dynamicznego we wlasnym wykonaniu !
    Jak dla mnie filmik fajny dobrze sie ogladalo szacun dla umiejetnosci pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum