1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Unity celuje w rozdzielczość 1080p oraz 60 fps na obu platformach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 19, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft od dłuższego czasu pracuje nad grą Assassin's Creed: Unity. Tytuł jest przeznaczony tylko i wyłącznie na konsole nowej generacji. Firma stara się, aby rozdzielczość 1080p była dostępna na Xbox One oraz PlayStation 4.

Studio Ubisoft pracuje od dłuższego czasu nad grą Assassin's Creed: Unity, która pojawi się tylko na Xbox One oraz PlayStation 4. Gra od podstaw jest tworzona z myślą o platformach nowej generacji, toteż deweloper chce zachować taki sam poziom na obu konsolach.

W trakcie targów E3 Bruno St-Andre, główny projektant poziomów, rozmawiał z ekipą GamingBolt. Tematem dyskusji była rozdzielczość, nad którą francuski deweloper pracuje z myślą o Xbox One oraz PlayStation 4. Producent stara się uzyskać jakość 1080p oraz 60 klatek na sekundą w obu przypadkach.

Assassin's Creed: Unity trafi na rynek już 28 października tego roku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Ubisoft pracuje nad jeszcze jednym tytułem z tej serii, który trafi na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Mam nadzieję że wersja na PS4 nie ucierpi i że nie utną detali żeby gra wyglądała tak samo na obu platformach

2 użytkowników lubi ten post.
  4. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech się pocaluja tam gdzie słońce nie dochodzi z ta gra na x360. Ochłapów nikt nie potrzebuje...

HTC One X+ • Tapatalk™

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem po co w ogóle takie infa daje producent ?!?
    Niby co mamy się cieszyć i ze szczęścia mieć mokro w majtkach że niby gra może będzie łaskawie działać w 1080p. ?!?
    Taka informacja owszem ale z 5 lat temu była by na miejscu ale nie teraz gdy standard FullHD jest standardem od dawien dawna, a niebawem (za kilka lat) nim już nie będzie - na poczet 4K...

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja nie wiem po co mi na sile to full hd, zebym ja mial mokro w majtkach z podniecenia? jakosc grafiki na nextgenach jest zadowalajaca a dopoki nie bedzie mnie stac na 60 calowy telewizor w rozdzielczosci 4k to roznica miedzy 900 (czy nawet 720) a 1080 jest niezwuwazalna, nawet stojac obok siebie na 37 calowych tv w supermarkecie roznica w rodzielczosci miedzy XO i PS4 jest niewidoczna, a po drugie jezeli kogos to boli to niech sie przesiadzie na PC, tam bedzie mogl bezproblemowo odpalic sobie nawet 4k jezeli bedzie mial tak mocarny sprzet

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mam trochę większy TV niż 37" więc widzę istotną różnicę, po drugie mam też wypasiony PC więc o czym jeszcze chcesz podyskutować ?
    Ty nie widzisz różnicy w rozdzielczości, a nagle widzisz różnicę czy gra działa na LOW czy HIGH detalach (bez porównywania jej z inną wersją np. bardziej uboższą lub bardziej dopasioną w detale) ? - pisałeś o tym w innym moim poście dla niewtajemniczonych w temat.
    Sam sobie zaprzeczasz temu co piszesz lub piszesz tylko dla hejtu - więc nie bardzo o czym mam z tobą do podyskutowania...

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    hmmm to chyba było do przewidzenia ze w końcu deweloperzy naucza sie pisać kod na xone w taki sposób by gry xone chodziły w 1080p ciekawe gdzie są teraz hejterzy od sonny bo widzę ze z każdym nowy newsem o xone coraz bardziej im sie buzia zamyka

9. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fakt, wersja na ps4 będzie niestety przez XOne brzydsza w jakimś sensie.

10. xMakosPLx

xMakosPLx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wszyscy narzekają jak źle się dzieje w Polsce a czytając fora konsolewe to wychodzi że co druga osoba ma obie konsole, wypasiony PC i telewizor min 50 cali. Mamy naszą zieloną wyspę :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  11. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    :cower: Skąd to wytrzasnąłeś?

Wczytywanie...