1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Unity działa lepiej na Xboksie One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do tej pory zazwyczaj bywało tak, że gry multiplatformowe lepiej prezentowały się na PlayStation 4 niż na Xboksie One. Spodziewano się tego również po Assassin's Creed Unity. Okazuje się jednak, że akurat ta produkcja chodzi zdecydowanie płynniej na sprzęcie Microsoftu. Zobaczcie porównanie wideo.

Poniższe nagranie dobitnie pokazuje, że coś jest nie tak - albo z pracą deweloperów Ubisoftu, albo z wnętrzem obecnych konsol. W końcu następna generacja miała wprowadzić zupełnie nowe standardy, a nie kulejącą płynność i spadki animacji sięgające 18 klatek na sekundę. A taki właśnie wynik zdołałem uchwycić na zamieszczonym filmie dla wersji na PlayStation 4. Na Xboksie One Assassin's Creed Unity aż tak nie zwalnia, ale również idealnie nie działa.

Miejmy tylko nadzieję, że następne gry z tej serii będą pod tym względem zachowywały się zdecydowanie lepiej.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Niech Ubi$oft się uczy od innych jak się robi i optymalizuje gry.

1 osoba to lubi.
  4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Był shit-storm przy nowym codzie i wyzwiska bo z 60fps nagle spadało na 55fps (na którejś z konsol) :D Tu natomiast trzeba się chyba modlić o cuda o_O 18fps ? Ku*wa tyle ja wyciągnę na obecnym starym PC, a może i nawet więcej... No nic, niech ubi wyda jeszcze parę gniotów, może jak zaczną się zwolnienia, zamykanie oddziałów lub "coś poważniejszego im zagrozi" to się ogarną. Trzeba mieć tylko nadzieje ;d

1 osoba to lubi.
  5. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wyciagniesz nawet tych 20., bo gra nawet na niezłych pecetach działa gorzej niż na konsolach.

Mnie to śmieszy tym bardziej, że kilka tygodni temu napisałem posta, w którym wspomniałem o tym, że filmowosc gier wideo w teorii Ubisoftu nie skończy się na ograniczaniu liczby klatek do 30. No i - niestety - miałem rację. Teraz, jak widać, nowym standardem jest 20-25 fps-ów. To jest ta słynna nextgenowość, zgadza się?

1 osoba to lubi.
  6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    hmm... to już kolejna gra która działa lepiej na xo, przecież ps4 jest o tyle mocniejsze lepsze i wyprzedza xbox one we wszystkich parametrach technicznych, mimo to gra działa gorzej na nim, dla czego ?

7. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up
    Kolejna? A która jeszcze?
    Dlaczego? Bo Ubisoft współpracuje z MS - proste jak banan.

8. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Nie wiem czy trollujesz ale skoro walnąłeś tak głupie stwierdzenie to Ci głupio, złośliwie chamsko odpowiem. Tak na twoim poziomie żebyś zrozumiał :)
    To oczywiste że to działa lepiej na One, przecież one jest akurat przystosowane do działania w właśnie 30fps, jeżeli więcej osiąga to pojawiają się problemy z rodziałką itp :)
    Natomiast Ps4 ma większy potencjał i nie potrafi ustać w miejscu i gra pewnie latałaby na 60 fps, ale Ubi musiał "zrównać to" bo jakby to wyglądało ps4=60fps, a one=30fps :3
    ---------------------
    A do was drodzy użytkownicy, chcę powiedzieć ten post jest troll-odpowiedzią na trollowe pytanie, kto wie może on to potraktuje poważnie :D To tak dla sprostowania, żeby nie wywoływać shit-stormu jak ten gościu próbował :D Co do tematu wypowiedziałem się w poprzednim poście i tyle. Dziękuje za uwagę, oczywiście jak ktoś chcę nadal otrzymywać debilne odpowiedzi na debilne pytania, proszę do mnie walić na pw, lecz uprzedzam może się okazać że kolejka będzie długa i będą trwać zapisy na przyszły rok .

2 użytkowników lubi ten post.
  9. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    A tak na serio to sprawa optymalizacji gry, a raczej jej brak, konsole konsolami, ale to co ludzie mają na PC z tą grą to dopiero parodia...

1 osoba to lubi.
  10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    i co z tego jak golym okiem widac ze grafika wyglada lepiej na PS4

11. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Masz 100% racji ! :smile:
    Ja już dawno pisałem że wojny na temat rozdzielczości, wydajności najczęściej wszczynają osoby posiadające ONE i najczęsciej te same osoby - tu jeden z przykładów.
    Później trolowanie jest zwalane na osoby posiadające konsole konkurencji itp.
    Nic dodać nić ująć...

A tak na marginesie skoro działa lepiej to nic tylko się cieszyć grać i jeszcze raz grać aż do bólu, a nie wszczynać bezsensowne awantury których osotatnio jest sporo...

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    haha mi gra tak samo działa na high jak i na low na PC.. żal..

13. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    W każdym assassinie były zawsze spadki fps i to duże i zawsze gry z tej serii nie chodziły płynnie w moich oczach na wszystkich platformach

14. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Rozumiem, że tak samo źle.

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Będzie update który poprawi to. Jak jest z the evil within. Wersja na plycie to wersja mocno beta grac dopiero sie da po uodate

16. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kużwa do czego to doszło. Gdzie tak im się spieszy. Mogli to do grudnia dopracować.

I jak tak można zdowngradować grę do poziomu konkurencyjnego sprzętu.

Że Sony na to pozwala. Brak mi słów.

17. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Bugi może wyeliminują ale płynności nie naprawia.. Ubisoft poprostu nie umie optymalizować gier, ta gra powinna bez problemu chodzić w stałych 30fps ale przez niechlujstwo jest jak jest czyli dla mnie nie grywalnie.. Strach pomyśleć co będzie za rok, 19fps? Nigdy jakoś nie zwracalem uwagi na te klatki ale jednak przyjemniej się gra w płynne gry

18. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie zdziwię się jak UBI nie bawem powie że gry najlepiej działają w 15fps - bo bo co im tracić czas na optymalizowanie kodu jak można sprzedać BETE za dobre pieniądze...

Wczytywanie...

Poleć forum