1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed: Unity

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. wobiektywie5

wobiektywie5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moim zdaniem najlepsza część całej serii :D

2 użytkowników lubi ten post.
  4. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi też się podobała ukończyłem całą :)Polecam

5. kalfas84

kalfas84 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Amsterdam / Świętochłowice
    gra jest dobra, fabula mimo ze szalu nie robi szybko sunie do przodu, ciekawe misje w co-opie, w koncu rozbudowany system ekwipunku no i widac wiekszy tlum na nowej generacji, miasta teraz zyja

6. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    super wygląda miasto z taką ilością ludzi, ale mi czegoś w tej grze brakuje, albo to wina fabuły albo mi się ta seria przejadła.

7. d0mel

d0mel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zdecydowanie na plus i jak ktoś wyżej wspomniał najlepsza z części dotychczas zacząłem w nią niedawno grać i przypadła mi do gustu.

8. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Fabuła w grze moim zdaniem mało ambitna i nie powala, o bugach już nie mo co truć bo ubi wydało patche które wyraznie poprawiły grę
    , wielkość i wygląd Paryża powala, miasto tętni życiem, dobra robota , zadań pobocznych sporo aczkolwiek wolałbym ich mniej wzamian za lepszą i dłuższą fabułe, tryb kooperacji fajny (oczywiscie po trzecim patchu bo przed to porażka, grać się nie dało), rozwój postaci super sprawa. Ulepszony system parkour robi wrażenie a walka jest faktycznie bardziej wymagająca. Minusy są ale trzeba pamiętać by te minusy nie przysłoniły plusów - polecam grę!

9. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dopiero grałem kilka godzin ale polecam. Fajny pomysł jest z aplikacją na telefon dzięki której można zgarnąć dodatkowe skrzynie itp. Ogólnie świat robi wrażenie i faktycznie paryż tętni życiem.

10. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Według mnie to naprawdę przyzwoita część AC. Fakt, bugi są zauważalne i spadki klatek czasami dają o sobie znać, ale poza tym to gra daje radę. Grafika wymiata, gra jest trudniejsza, fabuła ok, misje poboczne bardzo ciekawe(szczególnie śledztwa). Ode mnie 8/10.

11. Zuri90

Zuri90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem kod do pobrania Unity. Gra ściągała się chyba z 5 godzin ... i teraz moje pytanie czy ona już jest z tą najnowszą aktualizacją ?
    Nie zauważyłem jakiś drastycznych bagów. Czasem zdarzają się spadki fps'ów ale sporadycznie. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia.
    Gdy chcę zagrać w trybie kooperacji nie znajduje żadnego użytkownika do gry ... poszerzam tam te filtry i nic. Mija 10 minut i pyta czy chcę zagrać to sam.

12. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Unity to zdecydowanie najładniejsza gra w jaką grałem, Paryż bez wątpienia jest najładniejszym miastem z serii. Gra jest imo skandalicznie krótka, są miejsca w Paryżu których można nie odwiedzać przez cały czas grania. Unity również cofa się do czasów AC1, gdyż ukryte ostrze jest dostępne tylko "zza pleców", a misje stały się trochę schematyczne. Zakończenie Unity, jak i dodatku jest słabe (jeśli chodzi o walkę z głównym antagonistą, to jest to najgorszy finał w całej serii, Revelations miało nawet lepszy) dotarcie do Germaina, i jego zgładzenie jest bajecznie proste. Dotarcie do Borgii w finale dwójki to wciąż sufit nie do przebicia dla Ubi. Rewolucja Francuska to dla fabuły tło, więcej Rewolucji jest w misjach pobocznych. Mikropłatności i punkty helix, interfejs gry i menu, połączenie z żałosną aplikacją skrzynek to coś co bardzo zrujnowało moje doświadczenia z tą grą, nawet bardziej niż trwające " niewiadomo ile" ładowanie się gry. A, mówiłem o tym że gra momentami staje, gdy nie jest online (czy tylko ja tak miałem?Mówie o sytuacjach gdy pojawia się informacja o misji co-op, w tym momencie gra mi freeze'owała)? Mówiłem że Zagadki Nostradamusa są tragiczne, i z łezką w oku wspominam glify z II? Assassin's Creed Unity- nie wykorzystany potencjał 6/10.

13. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Mówimy o unity! (one, ps4)

Ps. Gra jest świetna. Grafika poraża, ilość ludzi na ulicach robi duże wrażenie, fabuła wciąga. Nie ma się do czego przyczepić. Gra jest idealna.
    Moja opinia: 2/10

Cesash21 lubi to.
  14. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi jakoś Unity jeszcze nie podszedł. Możliwe,że dla tego gram wciąż w Black Flag. Grafika jednak nie poraża, fabuła niezbyt ciekawa.

15. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Jezeli chodzi o misje to moim zdaniem dodstek do assasina wciąga bardziej niż podstawa.

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Właśnie przeszedłem cały wątek fabularny w Assassin's Creed Unity i jak dla mnie fabuła nie powala w poprzednich częściach była lepsza jak na razie nic nie przebije AC II :) O błędach się nie wypowiem bo Ubi już wydał wiele poprawek i nie zauważyłem aż tak poważnych błędów. Grafika bardzo ładna, Paryż robi bardzo duże wrażenie jest co zwiedzać tu twórcy się bardzo postarali. Fajną sprawą jest też rozwój postaci: umiejętności, ubiór, wyposażenie oraz bronie jest w czym wybierać. Moja ocena to 7/10 czegoś mi w tej grze brakowało :)

17. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Heheh koledzy gram już jakiś czas w dlc dead kings i wszystko było by super ale chciałbym na moment wrocic do cafe-theater aby wybrać kase i niestety nie wiem jak wrocic do Paryża, nie mogę znaleźć żadnego znacznika na mapie :)

P.S. Oki znalazłem to słynne P, ale musialem zrestartować gre bo był jakiś bug, po restarcie P się pojawiło :)

Ostatnia edycja: Luty 1, 2015
  18. MattikRO

MattikRO Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Jestem w siódmej sekwencji, ale z pewnością mogę stwierdzić, że jest to moja ulubiona gra z serii. Fabuła ciągnie do przodu, są ciekawe misje poboczne, a Paryż jest po prostu piękny. Zanim zacząłem grać obawiałem się trochę opinii o bugach, spadkach klatek itp. Spadki fps, faktycznie czasami są ale mi to nie przeszkadza, a co do bugów to jeszcze nie zdarzył mi się porządny bug, tylko kilka pojedynczych na które nie zwracałem zbyt uwagi. Na temat co-op'a się nie wypowiem, bo jeszcze nie grałem, więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany wspólną grą w trybie współpracy niech pisze.

19. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jest dużym krokiem w tył. Black Flag jest bardziej rożnorodny- polowania, forty, przemytnicy. Ta gra wyraznie nawiazuje do AC I

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

20. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Black Flag też mi się o wiele bardziej podobał ale może dlatego sporo życia spędziłem na okrętach MW.

21. Zuri90

Zuri90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W końcu Ubi odeszło od tej męczącej aplikacji, dzięki której możliwe było otwieranie niebieskich skrzyń.
    Po ostatniej aktualizacji można otwierać każdą skrzynie w grze. Dodatkowo pojawiły się misję Assasyna.
    Króciutkie polegające na zabiciu jednego gościa :p

Wczytywanie...

Poleć forum