1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassin's creed unity

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez vader185, Kwiecień 27, 2015.

1. vader185

vader185 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM.
    Przeszedłem 10 sekwencje i 2 misje pobrałem dodatek Dead Kings i włączyłem go. i się zaczęło.
    Gra zapisała się w Dead Kings czyli 13 sekwencja i nie mogę wrócić do sekwencji 10 misja kolejna. powrót jest tylko do 10 misja 2 dalej odpala się w 13 sekwencji. Wykasowałem Dead Kings i przeszedłem odnowa 10 misja 2 i dalej nic tylko wywala komunikat że nie może uruchomić dalej.
    pomocy jak zrobić żeby od początku nie zaczynać?

Wczytywanie...

Poleć forum