1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed Universe - Video

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Sierpień 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Witajcie Asasyni, właśnie w sieci ukazał się nowy filmik spod znaku Assassin's Creed o podtytule Universe, jest to filmik który podsumowuje dotychczasowy dorobek serii, nie tylko na poziomie gier na current geny ale także handheldy, komiksy, filmy oraz książki, wszystko jest ułożone chronologicznie, co ułatwia odnalezienie się w tym uniwersum, który jak widać, jest trochę rozbudowany. Szczerze mówiąc, po tym filmiku nie mam co nazywać się fanem Assassin's Creed, pomimo kupienia gier na konsolę i przejścia ich kilka razy, nie zaliczyłem komiksu o Asasynie z Rosji, żadnej książki, ale chociaż materiały video mam zaliczone. A filmik znajdziecie poniżej, w polskiej wersji.

Dla xboxforum.pl MrDraiger

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Sorry za offtop.......ale Revelations będzie kozackie, tylko się podjarałem oglądając ten filmik!!!
    ....już nie mogę się doczekać:)

...a filmik spoko wszystkiego po kawałku, przyjemnie się patrzyło:p

4. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Wiecie co .. ja to jestem naprawde jeb***** na punkcie tej gierkI ! Ja poprostu ją uwielbiam.. nie przypominam sobie gry która by mnie tak wciągnęła.. poprostu gdy gram w AC to chcę więcej i więcej.. nie moge się doczekać kolejnej części ! :D

5. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Teraz kiedy Brotherhood staniał chyba czas już go kupić :p

6. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Filmik do kitu. Jeżeli to ma być podsumowanie to ja dziękuję. Myślałem, że będzie w skrócie opowiedziana historia przodków Desmonda, a tutaj urywki z gier/filmikow/komiksów. Dla mnie porażka. Gierka świetna ofc.

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Piękny filmik :) Poczekamy kilka lat i coś mi się wydaje że gra stanie się legendą na miarę Soul Reaver czy innego Duke Nukem.
    Nie znam drugiej takiej gry która by opowiadała tak zajebistą i wielowątkową historię. I co więcej zawsze po skończeniu którejś z gier z serii AC czuję niedosyt i siedzę na różnych stronach czytając domysły etc. :) Jak dla mnie nr. 1 pod względem fabularnym

@MrDraiger
    Z tym "Witajcie asasyni" to przesadziłeś :p Jakbyśmy w przedszkolu byli :D

Edit: Zna ktoś tytuł nutki?

8. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @RaaDeeK - jak chcesz obejrzeć podsumowanie, to zapraszam do mojego filmiku na YT z sygnaturki. Posklejane scenki z Brotherhooda, "zapowiadające" Revelations.

Filmik bardzo fajnie wykonany, pod względem technicznym mój się chowa :p Całkiem nieźle pokazali jakie części były, krótka cut-scenka, następna część, komiks, film krótkometrażowy. W fajny i dosyć krótki sposób zapowiedzieli Revelations i zachęcili do oglądania filmów, oraz czytania komiksów.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    E tam, ja bym tego tak nie odebrał, chciałem nawiązać do serii pytań i odpowiedzi kanału Assassin's Creed gdzie jeden z twórców AC tak zwraca się do widzów na początku każdego filmiku (Hello Assassins). Głupi i bzdurny motyw jednak widać po komentarzach że wielu widzów uwielbia gdy tak się do nich zwraca, mała rzecz a cieszy.
    Przykład Assassin's Creed Revelations Video Q&A Set 1 - #4: Incognito Status - YouTube

A tak ogólnie to chciałem zobaczyć co potrafię za newsa zrobić mając sam link do filmiku ^^

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Filmik zrobiony świetnie nie ma czego się czepić. Lecz udźwiękowienie nie jest już takie dobre i jak dla mnie trochę nie pasuje pod ten filmik.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum