1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed z "tryb multiplayer" przed kwietniem 2011

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Tak, to jest szok. Ubisoft chcę wypuścić nowy "epizod" do Assassin's Creed w przyszłym roku fiskalnym, który zaczyna się w kwietniu 2010r.
    Chcesz jeszcze większego szoku? Proszę bardzo. Ma zawierać tryb multiplayer online. Biorac pod uwagę, że grę sprzedano w 6 000 000 egzemplarzy nie jest to dużym zaskoczeniem, lecz daje nam uśmiech na ustach.

Jednak nie tak szybko, bo to nie koniecznie oznacza, że wyjdzie nowy Assassin's Creed 3 w kwietniu przyszłego roku. Uzycie slowa "epizod" nie jest tutaj przypadkowe więc każe nam się zastanawiać czy to będzie nowe DLC. Nawet nie ma wymienionych platform. Gdy dostaniemy odpowiedź z Ubisoftu na ten temat napiszę jak najszybciej nowego newsa.

Źródło: New Assassin's Creed with 'multiplayer mode' due by April 2011

2. Lotnik421 Xbox One

3. hakser5678r

hakser5678r Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    WOW! Już nie mogę się doczekać kiedy będzie AC3 na Multi! Będzie to gra historii :p

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    nie wiem, czy to wypali... Co niby miałoby się robić?? Walki na miecze?? Nie sądzę. Moooże gdyby tryb walki byłby bardziej rozbudowany to tak, ale przy systemie kontra - blok, kontra -blok nie bardzo :(

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  6. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    No właśnie mogli coś więcej powiedzieć, bo co jak co ale Multi w AA ?? Oj nie wiem czego się spodziewać ;] Chyba że coś na wzór co-op online to by było całkiem ciekawe rozwiązanie, wspólne eliminowanie, czekam na jak najwięcej info na ten temat bo na obecną chwile jak dla mnie "zaskoczenie roku" bo nikt mi nie powie ze tego się spodziewał ;]

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    MP w AC!? wow :eek: ciekawe jak to będzie wyglądać ;]

8. KuBeK221

KuBeK221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Multi może być fajne jeśli nacisk będzie położony na coś innego niż walka, bo jak walka w AC wygląda to każdy wie. Najlepiej jakby zrobili co-op'a ;p

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Raczej chodzi o co-op lub fejk ;D
    A tak w ogóle to ktoś się orientuje kiedy mają być te DLC do AC2 uzupełniające "dziurę" w sekwencjach i mniej więcej w jakich kosztach?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum