Assassin's Creed za dwa lata w kinach

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Za dwa lata o tej porze będziemy odliczać godziny to premiery filmowej wersji Assassin's Creed.​



To już potwierdzone - premiera ma się dobyć 22 maja 2015 roku. Wiemy, kto napisze scenariusz i kogo zobaczymy w roli głównej. Za historię odpowiedzialny jest Michael Lesslie, człowiek bez większego doświadczenia. Jakiś czas temu już go krótko przedstawialiśmy - na swoim koncie ma takie krótkometrażowe dzieła jak Heavy Metal Drummer, Airlock, or How to Say Goodbye in Space czy najnowszy Skirt.

Za to na pewno dobrze znacie Michaela Fassbendera, gwiazdę takich filmów jak Prometeusz, Bękarty Wojny czy Wstyd. To właśnie jego zobaczymy w roli Altaira. Według mnie to bardzo dobra wiadomość, bo to świetny aktor, na dodatek pasujący do tej roli. Może coś z tego filmu będzie?

Nie jest to news bezpośrednio ze świata gier ale uważam, że może zainteresować niektórych forumowiczów zwłaszcza, że seria AC cieszy się dużą popularnością. Dodam, że jestem dobrej myśli może wyjść z tej produkcji coś naprawdę interesującego :) Wybierzecie się do kina?

Źródło: •• Gamezilla - serwis o grach
 

Ninja

Użytkownik
Użytkownik
nieźle, zobaczymy co z tego wyjdzie, AC to jedna z moich ulubionych serii
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli to będzie film robiony dla graczy, może być dobry. Jeżeli będzie robiony pod widzów nie zaznajomionych z tematem będzie kicha już na starcie.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też tak myślę jak ^MrDraiger Czy pójdę na to do kina ? Nie sądzę. Wolę poczekać na wersję na DVD. Ale do premiery jeszcze kupa czasu.
 

Rei 02

Użytkownik
Użytkownik
Jestem sceptycznie nastawiony do tej produkcji. Zapewne wyjdzie z tego zwykły komercyjny szajs i tyle. "Bo nie będzie miał klimatu AC".
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli to będzie film robiony dla graczy, może być dobry. Jeżeli będzie robiony pod widzów nie zaznajomionych z tematem będzie kicha już na starcie.
Niestety rynkiem rządzą twarde zasady - zasady pieniądza. I zadaniem filmu jest się jak najlepiej sprzedać. Dlatego jestem prawie pewien że nie będzie to film "robiony dla graczy". W końcu to ma być film wysokobudżetowy i trafić do jak najszerszej grupy odbiorców. Także tych którzy nie grają.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up, więc wyjdzie z tego co najwyżej średni film, nie mający za wiele wspólnego z Assassin's Creed (tak jak było z filmem Prince of Persia)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
hmm, jakoś sceptycznie jestem nastawiony co do tego filmu. No chyba, że jakoś wyjątkowo to przedstawią. Większość filmów o grach to klapa !
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
@Up, więc wyjdzie z tego co najwyżej średni film, nie mający za wiele wspólnego z Assassin's Creed (tak jak było z filmem Prince of Persia)
Zawsze mam takie obawy gdy słyszę "film na podstawie gry". I niestety często te obawy się sprawdzają. Aż boję się co może stać się z Gears of War (które też mają zekranizować) - PG-13 i szybka kasa.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Michael Fassbender nie nadaje się na Assassina.. to będzie robione na kasę pewnie wyjdzie coś w stylu filmu Prince of Persia.. czyli klapa
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Michael Fassbender nie nadaje się na Assassina.. to będzie robione na kasę pewnie wyjdzie coś w stylu filmu Prince of Persia.. czyli klapa
Prince of Persia takie złe nie było ... , ale jeśli chodzi o AC to ciężko będzie
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Potencjał filmowy Assassina jest na prawdę kozacki, mam nadzieję że wyjdzie z tego coś solidnego :D
 

dziarkos14

Banned
Hmmm, myślę że raczej to będzie kawał gó... kicha i tyle. Wątpię, żeby mogło zaskoczyć hardkorowych graczy tej serii... Ale może jak wyjdzie to obejrzę nie mówię że nie.
 

Do góry Bottom