1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assassin's Creed za dwa lata w kinach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Maj 19, 2013.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Za dwa lata o tej porze będziemy odliczać godziny to premiery filmowej wersji Assassin's Creed.​

To już potwierdzone - premiera ma się dobyć 22 maja 2015 roku. Wiemy, kto napisze scenariusz i kogo zobaczymy w roli głównej. Za historię odpowiedzialny jest Michael Lesslie, człowiek bez większego doświadczenia. Jakiś czas temu już go krótko przedstawialiśmy - na swoim koncie ma takie krótkometrażowe dzieła jak Heavy Metal Drummer, Airlock, or How to Say Goodbye in Space czy najnowszy Skirt.

Za to na pewno dobrze znacie Michaela Fassbendera, gwiazdę takich filmów jak Prometeusz, Bękarty Wojny czy Wstyd. To właśnie jego zobaczymy w roli Altaira. Według mnie to bardzo dobra wiadomość, bo to świetny aktor, na dodatek pasujący do tej roli. Może coś z tego filmu będzie?

Nie jest to news bezpośrednio ze świata gier ale uważam, że może zainteresować niektórych forumowiczów zwłaszcza, że seria AC cieszy się dużą popularnością. Dodam, że jestem dobrej myśli może wyjść z tej produkcji coś naprawdę interesującego :) Wybierzecie się do kina?

Źródło: •• Gamezilla - serwis o grach

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ninja

Ninja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nieźle, zobaczymy co z tego wyjdzie, AC to jedna z moich ulubionych serii

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jeżeli to będzie film robiony dla graczy, może być dobry. Jeżeli będzie robiony pod widzów nie zaznajomionych z tematem będzie kicha już na starcie.

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Też tak myślę jak ^MrDraiger Czy pójdę na to do kina ? Nie sądzę. Wolę poczekać na wersję na DVD. Ale do premiery jeszcze kupa czasu.

6. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jestem sceptycznie nastawiony do tej produkcji. Zapewne wyjdzie z tego zwykły komercyjny szajs i tyle. "Bo nie będzie miał klimatu AC".

7. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety rynkiem rządzą twarde zasady - zasady pieniądza. I zadaniem filmu jest się jak najlepiej sprzedać. Dlatego jestem prawie pewien że nie będzie to film "robiony dla graczy". W końcu to ma być film wysokobudżetowy i trafić do jak najszerszej grupy odbiorców. Także tych którzy nie grają.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up, więc wyjdzie z tego co najwyżej średni film, nie mający za wiele wspólnego z Assassin's Creed (tak jak było z filmem Prince of Persia)

9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    hmm, jakoś sceptycznie jestem nastawiony co do tego filmu. No chyba, że jakoś wyjątkowo to przedstawią. Większość filmów o grach to klapa !

10. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zawsze mam takie obawy gdy słyszę "film na podstawie gry". I niestety często te obawy się sprawdzają. Aż boję się co może stać się z Gears of War (które też mają zekranizować) - PG-13 i szybka kasa.

11. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Michael Fassbender nie nadaje się na Assassina.. to będzie robione na kasę pewnie wyjdzie coś w stylu filmu Prince of Persia.. czyli klapa

12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Prince of Persia takie złe nie było ... , ale jeśli chodzi o AC to ciężko będzie

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Potencjał filmowy Assassina jest na prawdę kozacki, mam nadzieję że wyjdzie z tego coś solidnego :D

14. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmmm, myślę że raczej to będzie kawał gó... kicha i tyle. Wątpię, żeby mogło zaskoczyć hardkorowych graczy tej serii... Ale może jak wyjdzie to obejrzę nie mówię że nie.

Wczytywanie...

Poleć forum