1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

assassins creed zbugowany problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Lewis, Kwiecień 14, 2012.

1. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Witam mam poroblem jestem aktualnie w bloku pamieci 4 i bylem juz w biurze i nie pokazuja mi sie cele na mapie ,a wszystkie punkty obserwacyjne mam zrobione i nic nie moge zrobic co jest grane ??;/ gra jets orginalna

2. Lotnik421 Xbox One

3. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    moze jak masz zainstalowana na dysku to od instaluj i znow zainstaluj , i przeczysc plytke szmatką ale wlacz pierwsze z plytki gre , a potem z hdd, ja mialem w DEAD SPACE ze mi sie skrzynka zabespieczajaca do otwarcia drzwi nie wgrywala i niewidzialem jej wgle po usunieciu z dysku i otwarciu gry z plytki zadzialalo

Wczytywanie...

Poleć forum