Assassins Creed

xbox3

Użytkownik
Użytkownik
Na przyszłośc zapytam, czy ktoś wie, jak odblokować zablokowane części miasta np. bogatej dzielnicy. Od tego "ojca zakonu" dowiedziałem, się ze mam zabic zastepsow wladcow miast, ale po pojsiu do biura Assassynow nic sie nie pojawia. Obeszlem juz wszystkie wierze w miastach i uratowalem wszsttkich i nadal nic. Porsze o pomoc...
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
oj dawno się to przeszło :)
ale o ile pamiętam trzeba było po omacku odkrywać mapę i wtedy pojawiały się nowe zadania i punktu, o ile o to chodzi, możesz tam przejść czy masz ścianę?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
jak byłeś w biurze to idź do tej bogatej dzielnicy oraz wejdź na jakiś punkt obserwacyjny
 

360

Użytkownik
Użytkownik
tak na jakas nie oznaczona wieze,potem sie odblokuje
 

xbox3

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie mam ścianę i nie mogę dalej pójść. Mam tylko kawałek tej bogatej dzielnicy odblokowanej. Spróbuje z tą niezaznaczoną wieżą.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Każde miasto podzielone jest na 3 dzielnice, aby dostać się do 2 pozostałych dzielnicy musisz udać się do biura assassynów wtedy uzyskasz informacje do jakiej dzielnicy masz pójść i zostanie ona odblokowana, wtedy musisz w tej dzielnicy wejść na jakiś punkt obserwacyjny aby odblokować część mapki oraz pozycję innych punktów obserwacyjnych :)
 

xbox3

Użytkownik
Użytkownik
Już wszystko wiem, dzięki za pomoc:)
 

Do góry Bottom