1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Assassin's Creed

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hextor, Kwiecień 26, 2011.

1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Nazwa: Assassin's Creed
    Data premiery w Polsce: 30 listopada 2007
    Gatunek: Gra akcji, TPP
    Multiplayer: brak
    Developer: Ubisoft Montreal
    Wydawca na świecie: Ubisoft
    Wydawca w Polsce: Cenega Poland

Opis:
    Assassin's Creed to pierwsza część z serii opowiadająca historię walki zakonu templariuszy z zakonem asasynów. Akcja gry dzieje się w roku 1191 w czasie III wyprawy krzyżowej na terenie ziemi świętej. Nasz bohater - Altair otrzymuje zadanie zgładzenia 9 historycznych postaci, którzy działają na niekorzyść ludzi zamieszkujących tamte obszary. W grze odwiedzamy takie lokacje jak Jerozolima, Damaszek czy Akka. Historię poznajemy nie bezpośrednio lecz jako wspomnienia głównego bohatera serii AC - Desmonda Milesa. W rzeczywistości jest rok 2012, a Desmond Miles zostaje złapany przez tajemniczych naukowców i wspólnie z nimi bada wspomnienia swego przodka - Altair'a. Całość wypada wyśmienicie, lokacje zostały odwzorowane idealnie pod względem budowy miast. Możemy zwiedzać istniejące w rzeczywistości budynki. Gra została oprawiona niezwykle piękną muzyką młodego kompozytora - Jespera Kyd'a.

Trailer:

PEGI: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Doskonała grafika jak na te czasy niestety szybko się nudzi misje zrobione na jedno kopyto końcówka ciekawa warto tez poznać dalsze losy Altaira w Assasins Creed: Bloodlines na psp.

4. Kodi

Kodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak na mój gust lubię takiego typu gry i nawet mi się spodobała :) Nie jest zła dlatego polecam

5. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Gra bardzo dobra, jak dla mnie przełom w 2007 roku. Minusem gry są monotonne misje, ale do dziś w pamięci pozostaje skakanie po dachach Jerozolimy ;)

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    gierka zanudza na śmierc po kilku godzinach, trzeba ją sobie stopniowo dawkowac :) jednak mi się podobała, przekonała mnie do kupna AC2, dzięki czemu odkryłem nową wspaniałą serię :D

Wczytywanie...

Poleć forum