1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasyn 2 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xonee, Maj 2, 2010.

1. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema jestem swiezak no ale to bedzie debilne to co napisze ;p mam Xboxa360 Elit z Xtream 1.61 pozyczylem od kolegi kilka gier wszystkie dzialaja (musialem najpier updatowac dashborda bo gry nie dzialaly) no i wsadzam assasyna 2 do napedu odpalam gre daje new game i tworze profil na dysku musze wpisac sobie nazwe no i akcpetuje zeby grac dalej no i stop zawiesza sie gra nic nie reaguje dopiero jak wyciagne plyte wszystko zaczyna sie ruszac kolega gra dziala tylko mi nie ;/ czemu tak sie dzieje moze mi ktos powiedziec ?

/// Problem Rozwiązany wystarczylo wgrac najnowszego dashborda (myslalem ze mam wgranego najnowszego ale nie byl)
    wszystko smiga dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może z wawe coś nie tak. (nie wiem co czyta 1.61). A może twój napęd nie lubi pirackiej wersji AC2

4. Xonee

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no wlasnie na 1.61 powinno kazde vave czytac :( i niewiem oco kaman tym bardziej ze menu gry dziala normlanie tylko jak tworze profil do grania sie sciana :/

@ Novy66

nie

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Grę masz zainstalowaną na HDD ?

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    jakby byl taki problem to gra by nie dzialala.

Wez sprobuj odpalic gre z wyjetym dyskiem z konsoli, jesli sie nie zawiesi sprobuj gre zainstalowac na dysku - jesli sie zawiesi to zgraj profil na pendrive'a i graj bez dysku z odpalonym profilem z pendrive.

P.S. Wnioskuje ze nie masz najnowszego dashboard'u to zainstaluj sobie zeby moc uzywac pendrive'ow jako pamiec xbox'a.

Xbox 360 NXE Dashboard Update 2.0.9199.0 With Avatars Download - Digiex < tu masz nowy dash z awatarami.

http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktu...fline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html Ogolne info - tam jest stary dash, nie sicagaj go, sciagnij ten co podalem wczesniej; to ma byc tylko wieksza instrukcja jakby co.

7. Xonee

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Adidas

ojej niemam najnowszego dasha sciagnolem z tego linka co dales "Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.8955.0+Avatar/UpdateSPY]" niemam teraz jak najnowszego dasha zainstlowac wiec jak gra nie bedzie dzialac to dopiero jutro dasha zainstaluje

wlasnie instaluje gre na HDD ale nie rouzmie co napisales
    :p

8. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    HDD może się przyczyniać do zawiech, więc odłącz HDD i podłącz pena do konsoli oraz skonfiguruj go żeby xbox 360 widział go jako pamięć, utwórz profil i odpal assassin's creed 2. Jak pójdzie to coś z HDD.

9. Xonee

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no a wiec tak zainstalowalem gre na dysku i wogole nie dziala niechce sie odpalic

10. novy66

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Odłącz HDD i zrób tak jak wyżej napisałem :) Tylko musisz mieć najnowszego dasha.

11. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Sorry za to, torche zem skopcil to hehe, ale poprawielem praktycznie od razu i po prostu minelismy sie postami.

Wczytywanie...

Poleć forum