1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Assasyn 3 TU

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez kylex, Listopad 23, 2012.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jakiś czas temu zainstalowałem na swojej konsoli TU 2 do Assasyna III postępując zgodnie z instrukcjami z forum. Kilka dni temu pokazało się nowe TU z nr 3. Zastanawiam się czy patche TU trzeba instalować wszystkie czy jedynie ostatni? Podczas instalacji konsola pytała mnie czy zastąpić jeden plik drugim i kliknąłem że tak. Nie mam pojęcie cz TU powinny być instalowane równolegle?, czy każde następne TU zawiera w sobie poprzednie? W każdym razie proszę o pomoc jak zrobić żeby na pewno zrobić to poprawnie. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na stronie z patchami jest napisane że wystarczy ostatni tylko

"Do I need those older updates, too?

Updates are cummulative. This means that you only need the newest title update. So if there is a TU1 and a TU2 you'll only need to download TU2 because TU1 is already included in TU2."

jak nie znasz ang wrzuć sobie w tłumacza

1 osoba to lubi.
  4. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    znam, ale tego nie zauważyłem, dziękuję CI za odpowiedź i pozdrawiam

Wczytywanie...