1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Assetto Corsa w kwietniu na konsolach! Zobaczcie zwiastun i rozgrywkę!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 20, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sympatycy wyścigów mogą polerować samochody i dokręcać kierownice. Już w kwietniu zainteresowani wskoczą w odpicowane bryki i sprawdzą ostatnie dzieło Kunos Simulazioni. Assetto Corsa w edycji na komputery osobiste zebrało wiele pozytywnych opinii.

Długo musieliśmy czekać na Assetto Corsa, ale podobno akurat w tym przypadku gracze nie powinni marudzić, a raczej mogą świętować. Gra w edycji na komputery osobiste została doceniona przez dziennikarzy i graczy na całym świecie, a średnia ocen – 85% – mówi sama za siebie.

Produkcja w edycji na PlayStation 4 i Xboksa One zadebiutuje w Europie już 22 kwietnia. Nie jest to pewnie najszczęśliwsza data, ale jak widać twórcy są pewni swego i postanowili wrzucić grę w bardzo gorącym okresie. W tym miesiącu zadebiutuje między innymi Quantum Break, Dark Souls 3...

Otrzymaliśmy jeszcze szczegóły dotyczące rozdzielczości oraz liczby klatek na sekundę:

• PlayStation 4 – 1080p i 60 fps
    • Xbox One – 900p – 60 fps
    W pozycji przywita graczy zupełnie nowy interfejs użytkownika, który podobno działa idealnie na sprzęcie Microsoftu oraz SONi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Kolejny symulator eh... Chce FH3 albo coś podobnego bo same wyścigi po okrążeniach są nudne

4. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja to widzę tonę żali, łez itd ;) a i zapomniałem hejtu, ludzie narzekali na pcars że gowniana gra bo się padem nie dało jechać i co to za symulacja lol otóż to właśnie dla tego się nie dało bo to symulacja i do tego typu gier wskazany i to mocno kontroler zwany kierownica, to samo będzie z assetto i kto wie czy nie będzie jeszcze gorzej ;). Do tego jeszcze mniejsza liczba torów i aut. Coś mi się wydaje że nie będzie sukcesu. Ja uwielbiam symulację i gram na Pc na kierownicy w te gry i jest świetnie, próby grania w nie na padzie to hehe masakra. Będą porównania do forza, tylko że Forza to nie rasowy sim i pisana od początku pod pada, gdzie nawet po wyłączeniu asyst i tak gra pomaga w jeździe i stabilizuje non stop, super system tak na marginesie ;) tak że zasmuce wszystkich mistrzów pada zapewne ;) . Seria fm i tak jest super, ale ni jak nie można porównywać jej do pcars czy assetto podpinajac ja pod kategorie symulatora, na równi z tamtymi grami.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum