1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asssasins Creed 2 Pytania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Salzman, Kwiecień 2, 2010.

1. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

mam kilka pytan do tej gry bo nie weim czy sciagac czy nie.

Czy w grze jest duzo misji na czas ? bo ja za tym nie przepadam :p bo sie za szybko wkurzam :p

Czy, bo czytalem ze w grze zrobili, ze mozna wybiarac sobie misja czy chcecmy zrobic czy nie, czy jak ja z ktorejs zrezygnuje to na konie gry bedzie pisac np. ze przeszedlem tylko 90% czy nie ?

I jak ocaniacie ta gre pod wzgeldem ciezkosci ? powiedzmy w skali 1-10 ?

Dzieki z Gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Trudność(wg. mnie) 6,5/10
    Przeszłem gdzieś 3/4 gry i było z 5 zadań na czas w głównym wątku, ale jest też dużo pobocznych zadań na czas.
    Chyba jak nie zrobisz jakieś misji, to nie przejdziesz dalej! :D

4. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ta gra jest genialna ! Musisz ją mieć !... jest kilka misji na czas - ale dosłownie kilka... a z tymi misjami to jest tak, że możesz je zrobić teraz albo zrezygnować i zrobić później... jedyne co mi w tej grze nie pasuje to to że jest zbyt prosta

+9/10

5. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Misji na czas prawie nie ma;) A z misjami to masz podział na misje głowne i poboczne tu sprawa wygląda niemal identycznie jak w gta. Mozesz trzymac sie tylko watku głownego, ale mozesz tez od czasu do czasu zrobic cos innego dla roznorodnosci, ja wsumie przeszedłem gre niemal omijając wszystkie poboczne misje i po ukonczeniu gry zabrałem sie z nie i w ten sposob zrobiłem wszystko( nie zebrałem tylko piórek w grze) Jak dla mnie gra wymiata i jest jedną z moich ulubionych a moze nawet ulubiną;)
    -10/10

6. lizok93

lizok93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bojszowy
    i tak bez względu na wszystko jest to jedna z najlepszych gier do tej pory wg mnie. także możesz zasysać :)

7. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    jeśli ja sciagasz, to mysle ze nie ma sensu pytac, gorzej jak bys ja kupowal. gra była nawet ciekawa, ale jak dla mnie jakos bez rewelacji. ale jestem dosyc wybrednym graczem. jak dla mnie 7/10

8. Tokyo1992

Tokyo1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    A mi się gra bardzo podoba :)
    I jak najbardziej polecam :)

9. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Zdecydowanie za prosta. Sam nie jestem doswiadczonym graczem na padzie a szlo mi jak po maśle, za malo satysfakcji daje pokonywanie hordy przeciwnikow bez zadrapania :)

10. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Misji na czas jest bardzo mało, bodajże 4 czy 5 ;) Misje są ciekawe, nowe możliwości (willa Auditore, możliwość kupna broni, zatrute ostrze, coś na wzór pistoletu). Jak dla mnie gra jest bombowa, bije o głowy pierwszą część. Po przejściu 2 razy Assassina wciąż mam ochotę na więcej! :D

Ode mnie 10/10

11. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oki pozyczylem gre :D przeszedlem narazie 50,4 %, no gra spoko :D ale grafika nie zachwyca ale mam jeszcez jedno pytanie widzial moze ktos theme na pc z tej o to pieknej gry ?

12. marcins23

marcins23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szukam poradnika do tej gry?????

13. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    grafika nie zachwyca ? to, powiem ci chlopie ze raczej ciezko ci dogodzic. dla mnie grafika rewelacja

14. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    grafika wcale mnie nie powaliła... Dante's Inferno miał o wiele lepszą grafikę w filmikach.. ale ogólnie gra ciekawa... :DD

15. Light

Light Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe a czego byście chcieli od xboxa? AC2 to w sumie na konsole wyszedł jako pierwszy dlatego może i na szybko robili - zobacz jak na PC to się sprawuje :p

Wczytywanie...

Poleć forum