1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

„Asssassin’s Creed: Monopoly”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Listopad 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Tak, to nie żart. W najnowszej odsłonie Assassins Creed o pod tytule Brotherhood twórcy zaimplementowali dużo lepszy system rozwijania naszych interesów. Dużo lepszy i naprawdę dużo większy!
    Pamiętacie może miasteczko z Assassins Creed 2 o nazwie Monteriggioni? Tak, to w nim Ezio rozbudowywał sklepy i gromadził z tego zyski. A pamiętacie jak bardzo byliście smutni kiedy po wybudowaniu wszystkiego nie mieliście już nic do roboty? W Assassins Creed: Brotherhood nie będzie takiego "problemu".
    Albowiem Ubisoft postanowiło udostępnić ten system w całym Rzymie! Jest jednak pewien haczyk - jeżeli będziemy chcieli rozbudować się na danym terenie, to zmuszeni będziemy zniszczyć wieże należącą do rodziny Borgia (Cessare Borgia, głowny wróg Ezio w Brotherhood).
    Kiedy już to uczynimy, to ta część Rzymu, na której stała wieża zostanie uwolniona spod Reżimu Cessare. Po wszystkim będziemy mogli wybudować sklepy i ulepszać je. Moim zdaniem pomysł trafiony w dziesiątkę, system ekonomiczny w AC2 był jedną z tych rzeczy, które zapadły mi w pamięć. Premiera już 18 listopada.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Przecież od dawna wiadomo,że będzie można naprawić i rozbudować daną dzielnicę Rzymu gdy zniszczy się więżę Borgi.Myślałem,że będzie gra planszowa Monopoly na podstawie AC :]

4. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Pozostało tylko czekać ;] Ale na pewno nie będziemy się nudzić ;) Dobra robota ! :)

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    kurcze coraz bardziej ta gra mnie kusi, ale najpierw ogarnę drugą część

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dokładnie, ja AC2 zakupię jak wyjdzie już Brotherhood :p
    Dobrze że ciekawie rozbudowują tę serię :)

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Hmm, jak się skupić na tym newsie, to gdzie ta rozbudowa przepraszam? Po prostu żeby rozbudować dzielnicę X trzeba zniszczyć wierzę Y bo inaczej będzie to niemożliwe/zablokowane, a po rozwaleniu wierzy wykupisz wszystkie budyneczki bo będziesz miał w kij kasy z innych rzeczy, (W dwójce to jakby inflacja była, i przydałaby się w Brotherhoodzie denominacja, żeby trzeba było DUŻO pobiegać i pozarabiać aby ulepszyć jakiś budynek, i z żalem wydać ciężko zarobione pieniądze na nowy miecz czy zbroję, bo w 2 to było tak - masz kase - kupujesz, nie masz - nie kupujesz, wniosek: masz czy nie masz i tak sobie poradzisz!)

8. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Kurier o 14 do mnie wpada tak ? :D

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No to fajnie że się będzie dało tak rozbudowywać cały Rzym... Nawet w dwójce mi się to podobało - zwłaszcza potem gdy dostawałem kupę kasy za godzinę gry :D

10. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Wszystko co jest zawarte w tym newsie było wiadome pół roku temu -.- Niestety, dla mnie system zarządzania budynkami dalej jest zbyt prosty, jak zniszczę Wieżę Borgiów stanie się to samo co w AC2 - rozbudowuję bez sensu - i znowu muszę niszczyć wieżę - i znowu rozbudowuję - aż tak do końca :/ Chciałbym aby system zarządzania był bardziej wymagający.

BTW: Gdy przeczytałem temat, pomyślałem, że muszę odkładać kasę na planszówkę z asasynem i się niestety zawiodłem .

11. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Świetne info ;)
    Będzie to bardzo fajna zabawa tylko napewno nie można będzie budować w nieskończoność.
    To będzie tak , że będziemy mieć jakąś kryjówke w której możemy rozbudowywać daną dzielnice , czy na terenie zburzonej wieży będzie można budować ?
    Troche to nie realne , że jeden człowiek odnowi cały Rzym ale Ok ;)
    Pewnie będzie też tak , że z wybudowanych sklepów będziemy mieć jakieś tam zyski tak jak w AC2 ;)

Dla Mnie gra roku :D

12. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Assassin's Creed Brotherhood to na pewno będzie gra roku. Na 1 i 2 się nie zawiodłem więc teraz tylko czekać na premierę, które jest za 11 dni.

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  14. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ojj nie wiem czy gra roku. Konkurencja jest cholernie wymagająca. BC2 i Black Ops nie dadzą za wygraną. Mi tam wisi jakiś nadruk na opakowaniu "Game Of The Year". Gra ma mi się podobać i mam miło z nią spędzić czas :)

15. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Te gry to całkiem inny rodzaj , AC Brotherhood zostanie najlepszą grą tego gatunku na 100% bije na ryj Arcanie , Two Wordsy itp ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum