1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asura`s Wrath dziwny problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bloodwars29, Marzec 1, 2012.

1. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Mam Lt 2
    Lite-on

sciągnąlem gre Asura Wrath wypaliłem opcją "truncate"
    wrzucam płytke do napędu, widzi gre wiec wciskam "zagraj w gre"
    wczytuje sie ładnie, wyswietla sie menu....i tu jest problem poniewaz w zakładki "opcje" "extras" moge swobodnie wchodzic
    a gdy biore "new game" i wybieram poziom trudnosci ....gra przechodzi do wczytywania (czarny ekran plus to logo w prawym dolnym rogu które cały czas jest ruchome wiec konsola sie nie zacina) i tyle....moge tak czekac w nieskonczonosc....czekalm 20 minut i nic...moge swobodnie wyjsc do menu konsoli , wiec konsola sie nie zawiesza...co dziwniejsze po paru nieudanych próbach chcialem zagrac w Skyrim w którego grałem dzien wczesniej...i co sie okazuje, przy wczytywaniu obojetne jakiego "sejva" gra wczytuje sie i po chwili zacina, łacznie z konsolą , tutaj juz pozostaje mi tylko restert konsoli....dzien wczesniej grałem i było luz...
    konsola nigdy nie była podpinana do Live-a
    dash to 13599
    dodam jeszcze ze predkosc nagrywania 2,4 i plytka verbatim

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagraj iHAS'em, bo twój obraz jest ucięty, więc konsola nie może odczytać potrzebnych danych.

4. bloodwars29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    specjalnie kupowac nagrywarke?.........wiec czemu akurat pierwsza misje mialo by uciąc skoro sie nagrało w sumie do konca?

5. bloodwars29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co nie zmienia faktu ze skyrim mi chodzilo a teraz juz nie

Wczytywanie...

Poleć forum