1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asus będzie miał własną konsolę do gier?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W bazie danych AnTuTu pojawiło się nowe, tajemnicze urządzenie. Jest oznaczone jako Gamebox, a jego producentem jest Asus. Czyżby nowa konsola do gier?

Nvidia Shield

Wygląda na to, że Asus testuje za pomocą aplikacji AnTuTu nową konsolę do gier, której nazwa to Gamebox. Urządzenie ma być wyposażone w system operacyjny Android Jelly Bean 4.3 a za jego wydajność będą odpowiadały procesor Nvidia Tegra 4 1,9 GHz i 2 GB pamięci RAM. Urządzenie posiada 8 GB pamięci masowej oraz ekran pracujący w rozdzielczości 720p.

Konfiguracja ta jest praktycznie identyczna do konsoli Shield firmy Nvidia. Ciekawi nas motywacja Asusa do wydania tego produktu, biorąc pod uwagę fakt, że Shield nie odniósł większego sukcesu na rynku. Niewykluczone, że konsola będzie wyróżniać się ciekawymi funkcjami, które nie wynikają z powyższej konfiguracji sprzętowej.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zbędne takie coś.. są telefony/tablety więc po co komu taka konsolka która nic nowego nie wprowadza.. Pada można też podłączyć do tableta przez OTG i po kłopocie..

Wg mnie zbędne i zerowe szanse przebicia się na rynku.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolejny zbędny gadżet, aby tylko ciągnąć kasę od ludzi.. Takie parametry mają już niektóre smartfony/tablety, a zawsze można podłączyć do nich pada tak jak napisał Tomsi ;)

5. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Asus do dziś nie potrafi dobrze projektować laptopów, a już na nowy rynek się pchają...
    Interesuje mnie tylko czy to coś pożyje 2 czy 3 lata :p

6. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Po co taka pseudokonsola? Jak chce się pograć to się kupuje 3DS. Tablety, pseudokonsole, phablety to dla mnie zbędny złom zasyfiający rynek... Tak samo jak lapsy ASUS i Acer ;)

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

7. DzaceQ

DzaceQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu się nie zgodzę Asus ROG G750 ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

8. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie zgodze sie z niektórymi komentarzami... A szczegolnie z Shibby. Asus produkuje jedne z najlepszych sprzetow na swiecie. Mam duze zaufanie dla ich produktow, jednak taka przenosna konsolka wydaje sie byc zbedna na rynku, aczkolwiek znajda sie ludzie ktorzy to kupią.

9. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Dla mnie Asus produkuje tylko dobre karty na chipach GeForce

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

Wczytywanie...

Poleć forum