1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asus czy Samsung

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fuks, Maj 20, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam mam taki problemik chodzi oto jakiego laptopa kupić mam do wyboru asusa albo samsunga.

Asus asus k50id...booki

Samsung samsung r7...booki

Waszym zdaniem którego brać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    mialem stycznosc z Asusem z tej serii i nie mialem zadnych zastrzezen co do wykonania i wydajnosci. Bardzo elegancko wykonany, swietna matryca, pelna klawiatura... Nie mialem sie do czego przyczepic.

Z tego co uwazylem Asusy sa dosc tanie i wydajne wiec ja bym sie ku temu sklanial.

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Ja brałbym samsunga ma nowszy procesor.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    bierz samsunga, ma najnowszego intela - i3, do tego ma lepsza rozdzielczosc, chyba ze stawiasz na cene

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
  7. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    osobiscie moge polecic firme Lenovo, sprzedaje dosc duzo tych laptopow i nie ma z nimi wiekszego problemu ...
    nastepna fajna rzecz w nowych lapsach z win 7 i lenowo to dosc malo softu od firmy przez co system na dzien dobry chodzi ok a nie zamula jak na acerach HP czy innych.... ( tak wiem wiem mozna odinstalowac/wylaczyc to co nie potrzebne ale nie kazdy to wie a klienci zazwyczaj kupuja swojego pierwszego lapsa i nie znaja sie na tym)

jezeli masz tyle kasy to mozesz brac lenovo ktore pokazales :) osobiscie wolalbym starszy i slabszy model za kwote 2200-2400 zl z C2D lub taniej DualCore 3 GB ramu dysk 320-500GB i grafa GF 210 spokojnie wystaczy do pracy i multimediow. a od gier mam X360 :)

8. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Ja najbardziej polecam della i lenovo. a z tych co dajesz to bym sie na tego asusa zdecydowal bo to niezawodne laptopy

Wczytywanie...

Poleć forum