1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asus ihas

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez penki, Grudzień 1, 2012.

1. penki

penki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Witam Panowie szukam pomocy chciałbym podłączyć nagrywarkę Liteon Ihas po laptopa Asus Aspire 5739G . Co muszę kupić aby taki napęd działał pod laptopem z Windows 7 oraz złączem E-sata oraz czy będę mógł programować napęd pod odpowiednie dvd (Eprom). Proszę o pomoc GG844905 .

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Asus ihash

Na forum było już to tyle razy walkowane że wystarczy trochę poszukać to nie jest trudne

Wysłane z mojego LG-E610

4. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    Odp: Asus ihash

Potrzebujesz przejsciowki usb-sata, na allegro masz duży wybór. Jeśli mam ci doradzić to polecam droższa bo ja kupiłem ta najtańsza i po tygodniu kabel od zasilacza mi nie kontaktował..więc kupiłem ta za ok 60 zł i chodzi elegancko:) Pozdr i powodzenia w wybieraniu :)

Wysłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  5. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    potwierdzam te najtańsze przejściówki lubią się chrzanić po kilku dniach - elegancko nagrywarka podczas nagrywania się wyłączy i płyta do kosza:D sam posiadam dwa komplety tych tanich heh i żeby nagrać coś ihasem pod lapa musze niezle kombinacje z układaniem tych kabli robić.

Wczytywanie...

Poleć forum