1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Asus VW192S a Xbox360 ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shin3, Wrzesień 27, 2010.

1. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    Witam, mam następujący problem.
    Kupiłem sobie ostatnio monitor i jest to Asus VW192S wszystko pięknie działa przy kompie. Lecz wpadłem na pomysł by zamiast kupować nowy TV użyć tego właśnie monitora jako ekran do gry, powiedzcie mi czy jest taka możliwość? Trzeba coś dokupić by można było podłączyć konsole?
    Z tylu ani z boku nie widzę ani miejsca gdzie podpiąć te 3 kable, ani miejsca gdzie mogę podłączyć całą kostkę euro...
    Jestem zielony w tych sprawach i proszę o konkretne odpowiedzi.
    Z góry dziękuje za pomoc =)

//HoFi:
    -Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków(do 20postów)''! następny taki temat i warn !! \kosz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelino223

pawelino223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdzieś w Dolnym Ślasku
  4. Brahrp

Brahrp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @pawelino223
    testowałeś ten kabel? jesteś w stanie określić jego poziom jakościowy?

Wczytywanie...

Poleć forum