1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Atari ujawnia datę premiery Test Drive Unlimited 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Koncern Atari ujawnił oficjalną datę premiery gry wyścigowej Test Drive Unlimited 2 w Stanach Zjednoczonych. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że posiadacze Xboksa 360, Playstation 3 oraz PC zagrają w nową produkcję studia Eden 8 lutego 2011 roku.

Z informacji ujawnionych przez europejskiego wydawcę gry, firmę Namco Bandai, wynika, że termin debiutu TDU2 na Starym Kontynencie zostanie ogłoszony w najbliższy piątek. Tutejsi sprzedawcy – wśród nich m.in. brytyjski GAME - wiedzą jednak swoje i twierdzą, że produkcja zagości na sklepowych półkach dokładnie trzy dni później niż w Stanach Zjednoczonych, czyli 11 lutego przyszłego roku. W Polsce jej dystrybucją zajmie się firma Cenega Poland.

Przypominamy, że Test Drive Unlimited 2 będzie znacznie rozbudowaną wersją bestsellerowej jedynki, wydanej pierwotnie w 2006 roku na Xboksa 360 (następnie przeniesionej rok później na PC, PS2 i PSP). Gracze otrzymają dla przykładu możliwość zwiedzenia nowej wyspy – kolorowej i roztańczonej Ibizy, natomiast znana z pierwszej części Oahu zostanie wzbogacona o ponad 600 kilometrów bezdroży. Te ostatnie pokonamy zasiadając za kierownicą nowego typu samochodów, a konkretnie terenówek i ekskluzywnych SUV-ów.

Ogólnie twórcy oddadzą do naszej dyspozycji 3000 kilometrów dróg oraz ponad 200 samochodów, za kierownicą których wykonamy blisko 600 wyzwań. Całość uzupełniać będą oczywiście rozbudowane opcje sieciowe (kilkanaście trybów zabawy, w tym pościgi policyjne, a także kooperacja), czyli jeden z najważniejszych aspektów marki TDU. W przeciwieństwie do „jedynki”, duży nacisk położony zostanie tutaj na kwestię budowania społeczności. Gracze będą mogli dyskutować na ulubione tematy, a także wymieniać się spostrzeżeniami na temat samochodów (m.in. podczas przechadzek po salonach kultowych marek).

W TDU2 zastosowanie znajdą również rozwiązania, które dotąd były domeną symulatorów życia, takich jak The Sims. Nasza postać będzie zatem mogła udać się do fryzjera lub też butiku, w którym zakupi nowe, markowe ubrania, buty i akcesoria. Jednym z celów rozgrywki będzie również rozbudowa posiadanych nieruchomości. Osoby ze smykałką do projektowania zapewne ucieszy spora liczba możliwości dekoracyjnych. Część z tych elementów mogą sprawdzić w akcji uczestnicy oficjalnych beta testów. Swoją drogą, w Sieci pojawiają się sygnały, że model jazdy zastosowany w grze – bądź co bądź najważniejszy element – jest niedopracowany. Przed Eden Studios w dalszym ciągu jest zatem dużo pracy.

Atari ujawnia datę premiery Test Drive Unlimited 2 | Wiadomość 2010-11-24 10:24:27 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    OMG, Niech takimi pierdołami się nie zajmują! Bo z premierą TDU3 zszykują nam SIMSY na kółkach :/

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Obyśmy mogli mieć psa, albo chociaż chomika, który będzie mógł siedzieć na przednim siedzeniu i obserwować naszą jazdę, wtedy byłoby fantastycznie!
    Ja pierd*le, co się dzieje z tymi producentami, oni chyba nie oczekują, że będę siedział 2 godziny w 'sklepie' wybierając ciuszki dla typa, JA CHCE JEŹDZIĆ, JE-ŹDZIĆ, ZAPIER*ALAĆ, a nie szukać 'fajnych' Jeansów dla mojego 'boya'.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Data premiery w USA to 08.02.10 tak dla uzupelnienia.

@QwerTaj . Teraz jest taki rynek ze zarabia sie glownie na casualach. Przemysl naprzyklad ze ktos jest w sklepie, chce kupic gre samochodowa przy ktorej bedzie sie po prostu dobrze bawil. To co wybierze? GT5, Forze 3 przy ktorej bedzie podrecal czasy na torach o 1s czy 2?, czy moze wezmie TDU 2 ktore w jego mniemaniu jest bardziej rozbudowane, bedzie mogl niezobowiazujaco pobawic sie na wyspie, poszalec ze znajomymi bez zanuzania sie w opcje ustawienia pojazdow.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    No ja to rozumiem, opisałeś właśnie TDU 1. Gra była świetna, sporo zabawy na długi czas, ale to co teraz chcą dać to bezsens (moim zdaniem).
    To tak, jakby do Guitar Hero dawać opcje wybierania sobie 'panienki na jedną noc', niby fajne, ale zupełnie nie potrzebne.

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Już się nie mogę doczekać! :D

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niech już dadzą jakąś informację o GTA V, to jedyna marka na której można polegać, w tej chwili mógłbym nawet zamówić preordera za 300 zł nawet jakby gra miała wyjść za 3 lata :) a co do TDU to w 1 grałem może z 1h i jakoś mi nie przypadła do gustu, 2 może będzie lepsza, tylko zamiast dodawać kolejnych mebelków czy kolejnych fryzur na włosach łonowych to niech się lepiej skupią na modelu jazdy i furkach, bo ścigałkach to jest najważniejsze

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    @Mnih co do modelu jazdy to nie masz za bardzo co liczyc ze to bedzie jakis super symulator. Mam bete TDU 2 na PC i moderl jazdy jest mocno arcadowy jak dla mnie. Na razie jest tylko kilka aut do wyboru, ale ogolnie gra mi sie bardzo podoba.

10. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Faktycznie nie podoba mi sie to że producenci dążo do simsów na kółkach. Moze jeszcze troche i bohater będzie sie bzykał podczas prowadzenia fury... ;/

11. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    pieknie :D dzien po moich urodzinach ^^

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Screen ze wnętrza samochodu (kokpitu) świetny. Oby też tak ładnie wyglądało :).
    Co do tego że robi się z tego simsy.. To jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać. I jak na razie ani nie mówię temu nie ani super! Bardzo interesujące to jest jaki produkt dostaniemy wraz z TDU2.

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Heh nieźle, trochę przesadzają z tymi simsami.
    Rozumiem że można zmienić spodnie itd, ale niech to zrobią w uproszczony sposób, tak jak w czesci pierwszej.

14. Nexx

Nexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Mogą i być te dodatki, zawsze więcej ludzi będzie grało. Ale żeby tylko nie miały one wpływu na przejście gry...

15. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    TDU 1 było dobre, mam nadzieje że dwójeczka też będzie a dodatki rodem z The Sims mi osobiście nie przeszkadzają , ponieważ nie będę ich używał w ogóle.

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja mam takie uczucie że oni chcą zrobić z tej gry jedną wielką grę z bardzo ważną rolą Sandbox (Free run - czy jak to się pisze :)). Żeby gracze nie ścigali się non stop to chcą wprowadzić te simsowe urozmaicenia. I tak jak już napisałem bardzo ciekaw jestem jak im to wyjdzie. Będzie opcja jak w Outrun pakujesz laske na siedzenie obok i drifty :) (było by fajne urozmaicenie)

17. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Hmmmm...najpierw mogli dopracować do perfekcji model jazdy, a dopiero później skupiać się na takich drobnostkach jak fryzjer itp....

18. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Jeśli do dodnie możliwości rodem z simsów nie wpłynie na pogorszenie modlelu jazdy i dobrą zabawę to ja nie mam nic przeciwko :)

19. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
  20. Daros

Daros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0