1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aud Clamp i DVD Tray - co to właściwie daje?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez viroosek, Marzec 27, 2011.

1. viroosek

viroosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona !
    Witam, przeglądając zagraniczne fora o Xboxie znalazłem informacje o tym jak lutować/ wykonać Aud Clamp i DVD Tray tylko, że mój angielski bardzo kuleje nie bardzo umiałem się doczytać po co to tak właściwie się stosuje, co to daje.
    Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na te pytanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    aud clamp to jest sposób na jtag jak sie nie wyświetla obraz poprzez hdmi tzw. obejscie ten problem jest czasami w jasperach i zephyrach

http://translate.google.pl/translat...0gd&rls=org.mozilla:pl:official&prm d=ivnsfd

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum