1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Audi A6 czy BMW 5?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez tookiest, Czerwiec 1, 2016.

1. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hej. Czy są tu ludzie interesujący się motoryzacją :)?
    Szukam auta dla siebie i zastanawiam się nad Audi A6 lub BMW 5. W grę wchodzi tylko kombi i diesel z automatyczną skrzynią. Szczerze przyznam, że nie byłem jeszcze w salonie Audi ale BMW już miałem okazje jeździć. Na plus napewno świetny silnik oraz genialne prowadzenie. Mam jednak wrażenie, że Audi może być trochę większe (w szczególności dla pasażerów tylniej kanapy). Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat silników w tych autach oraz o samych autach? W salonie oczywiście wszystko naj itd ;-). Myślałem też nad Skodą Superb, wyszedł niedawno nowy model tylko te silniki... bardzo mały wybór.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli ma być Bmw w dieslu to koniecznie 3.0

4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja bym poszukał Volvo lub Saab-a. Jakoś niemiecka motoryzacja do mnie nie trafia.

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    782
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Audi A6 ale model to jaki bo jest ich pare tam samo z BMW 5 tez zalezy jaki model .

bez tego to niema co doradzac

6. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Kolega ma awatar z logiem Alpiny i pyta się co wybrać :), rozważa nad Audi, toż to herezje :p!?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

7. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Jeżeli nigdy nie jeździł samochodem z napędem na tył to lepiej A6 a jeżeli chce spróbować czegoś nowego to Bawarka jest do tego idealna.

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    mówisz o salonie. rozumiem, że w grę wchodzi fabrycznie nowe A6? zanim ktoś ci doradzi, powiedz, jakim budżetem dysponujesz.

9. tookiest

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kiedyś miałem Alpine B3 i zamiłowanie zostało do dzisiaj :).

@f1older
    Tak jest. Budżet to +/- 250tyś zł. Jestem umówiony na poniedziałek na próbną jazdę Audi zobaczymy jak pójdzie :). Szukałbym sztuki kombi tylko quattro ale nie wiem czy się zmieszcze w budżecie..

10. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kiedyś oglądałem porównanie quatro vs. x-drive i bmw wygrało ;)

11. sitwoo

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Myślę że najlepszą opcją będzie jazda próbna każdym z wymienionych, każdy coś innego bd Ci sugerować (ja BMW),sam się przekonasz co jest lepsze, jeszcze zostaje kwestia wyposażenia jakie dostaniesz w tej cenie, silnik - jego spalanie i awaryjność. Popatrz co ludzie którzy mają takie auta mówią.

12. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    pamiętam że kiedyś 30 razy próbowałes darmowego triala 48h wylosować w doritosie, stąd moje pytanie o budżet. :D
    no, ale skoro masz 250 tysięcy, to i na ubezpieczenie i utrzymanie też znajdziesz.
    facebook.com/wymiensilnikpl tutaj można poczytać o bmw i audi.

p_bladek lubi to.
  13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kiedyś mialem apline b3, uzytkownik 22 lata hehe. To byl tak dawno ze nie pamietam kiedy ;) male uszczypniecie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

14. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no i jak tam na jeździe próbnej? co w końcu kupujesz?

15. tookiest

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdzieś napisałem, że mam 22 lata ? :D

Obejrzałem i przejechałem się A6'stą w 3 litrowym dieslu i skrzynią s tronic. Auto mega wygodne, bardzo duże choć nie tak duże jak myślałem. Bagażnik jest mocno ograniczony, zresztą podobnie jak w BMW. Silnik super lecz mniej dynamiczny jak w BMW. BMW też dużo lepiej się prowadzi. Miałem wrażenie, że A6 jest po prostu wolniejsze. Liczyłem sobie wszystko i w takiej konfiguracji, z w miarę dobrym wyposażeniem (m.in elektryczne fotele, ksenony i pakiet dla dzieciaka z tyłu) plus koszty OC/AC to niestety ale nie zmieszczę się w budżecie. Jest jeszcze opcja wzięcia 2 litrowego diesla w manualu i wtedy bez quattro. Konfiguracja dużo tańsza ale dużo osób mówi, że jak A6 to tylko quattro. W BMW brałbym napewno fotele komforty i parę innych dodatków z mojego dotychczasowego E61.
    Została jeszcze jedna opcja. Skoda Superb. Mógłbym wziąć w najlepszej opcji a i tak dużo by jeszcze zostało.
    Więc wychodzi na to, że mogę wziąć F10/A6 w biednej wersji silnik/wyposażenie lub Superb na wypasie. Nie byłem jeszcze oglądać Skody ale coraz bardziej skłaniam się ku tej propozycji. Auto i tak będę brał dopiero sierpień/wrzesień więc mam jeszcze czas i niedługo postaram się umówić na jazdę próbną.

16. sitwoo

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Z tego co zauważyłem to chcesz wziąć auto z salonu. Może poszukal byś lekko używanego auta, wtedy myślę że na pewno byś się zmieścił w cenie, auto zaraz po wyjechaniu z salonu traci na wartości.

17. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Lekko używany to tylko Maybach wchodzi w grę :). A nówka to tylko Linea z salonu i gotówka się skończyła.

Wczytywanie...

Poleć forum